"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

Član
eto mene sutra u ze da ja provjerim jel to sve kako ti nama govoris, zovem vas na kafu nekad ujutro, ovaj put nema spavanja:D
 
Član
ArminM je napisao(la):
eto mene sutra u ze da ja provjerim jel to sve kako ti nama govoris, zovem vas na kafu nekad ujutro, ovaj put nema spavanja:D

joj arma brate nemoj boga ti,sutra mi je jedini dan u zadnjih mjesec i po' da cu odspavati malo duze,hocu da se naspavam za subote,valja nociti u subotu na parkingu :D
jel jos neko zainteresovan? :D
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
meni ce cappy-a biti dovoljno :D:D:D:D

hahhaha :D:D
zafalil idemo u konzum u neposrednoj blizini :D

eee da,nisam spominjao ranije,prihodi od ulaznica,pica,hrane i sl,idu u humanitarne svrhe :icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
mahir_011 je napisao(la):
svala cast za ovo sto se prihod rasporedjuje u humanitarne svrhe...postujem maximalno... :DDD

kad ces ti krenut za zenicu:icon_rolleyes:


krecem oko 9 aBd...samnom ide Koki+ i mozda jos jedan auto...nisam za pravljenja kolone...nemoj me pogresno shvatit peglam cestu dzaba...vozim max.70-80kmh ako ne bude islo vise auta...ostavi mi broj u PM pa ti se javim iz Maglaja da krenes :)
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mahir_011 je napisao(la):
svala cast za ovo sto se prihod rasporedjuje u humanitarne svrhe...postujem maximalno... :DDD

kad ces ti krenut za zenicu:icon_rolleyes:


krecem oko 9 aBd...samnom ide Koki+ i mozda jos jedan auto...nisam za pravljenja kolone...nemoj me pogresno shvatit peglam cestu dzaba...vozim max.70-80kmh ako ne bude islo vise auta...ostavi mi broj u PM pa ti se javim iz Maglaja da krenes :)

ajde vidjet cu ja s drugom ovim kako cemo ici, ako mu bude odgovaralo u ta doba cekamo kod zepca pa cemo skupa gore, nema potrebe brze od 80km/h da se vozi

ev ti moj br 062 015 155
 
Član
Shelby je napisao(la):
sto se tice sudjenja na styleu,upravo iz razloga neutralnosti i da se ne bi kasnije pricalo kako su sudije bile naklonjene nekim takmicarima,biramo,ajmo reci,nepoznate sudije,momci koji se razumiju u tuning,koji imaju iza sebe uspjesno odradjene projekte i koji ne znaju takmicare licno...znam da ce uvijek biti nezadovoljnih osoba,jbg,ne moze se ugoditi svima,sta bi covjek...
svaki sudija ce imati tabelu za sebe u kojoj ce bodovati vozilo,naravno,ici ce se polako,da se vozilo sto bolje predstavi,nece biti prezentacija vozila preko razglasa iz razloga sto se dosta takmicara zbuni,trema udari i sl...idemo lagano i opusteno :cool:
a sto se tice kiše,nek' padaju cuskije sto se nas tice,posto nismo bas mogli izganjati dovoljan broj suncobrana da natkrijemo sva auta,napravicemo jedan dio parkinga sa klupama,stolovima i sl,da se moze sjesti i uzivati u hladu,te naravno,u slucaju kiše skloniti :icon_biggrin:

Ma sve si lipo reka,ne bi ni ja bolje:icon_biggrin:
Ajde vidit cemo sutra, pa da se upoznamo i popijemo jednu!


nastojali smo da sve klase pokrijemo,al' to je nemoguce ima ih i previse,ne mogu se sve ni pohvatati koliko ih ima,bitno je da smo glavne klase obuhvatili :icon_smile:



Shelby je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
kraljevi moji:cool::cool::cool::cool:


nego ja opet da pitam,hoce li biti kakvih kolona prema zenici, imal sta grupno organizovano. Vjerujem da ce dobojlije ici sa vise auta, ako nije frka pridruzio bih se koloni, nije da ne znam otic do zenice:D nego cisto estetike radi:icon_biggrin:

ma hajd to sve,al' mene brine,hoce li nam biti dovoljno pica,300l pive,200l kole,200l fante,200l cappy-a :icon_question:

hihihihi :p

Nemoj da okrati i da ne bude hladna!!



Oce bit hostesa, oce bit hostesa, oce bit hostesa, oce bit hostesa.....!!??:icon_question::icon_question::icon_biggrin::lol:
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mahir_011 je napisao(la):
svala cast za ovo sto se prihod rasporedjuje u humanitarne svrhe...postujem maximalno... :DDD

kad ces ti krenut za zenicu:icon_rolleyes:


krecem oko 9 aBd...samnom ide Koki+ i mozda jos jedan auto...nisam za pravljenja kolone...nemoj me pogresno shvatit peglam cestu dzaba...vozim max.70-80kmh ako ne bude islo vise auta...ostavi mi broj u PM pa ti se javim iz Maglaja da krenes


jel ide neko iz TUZLE il okoline pa da idemo skupa.
 
Član
ajde skontajte se pa javite kojim putem idete, ako cete kroz zavidovice da vas cekamo u gradu, u suprotnom mozemo sacekati kod petlje u zepcu

mi smo iz zavidovica kontali krenuti oko 10, eventualno pola 11
 
Član
jel ide neko iz TUZLE il okoline pa da idemo skupa.
[/quote]

Ima ekipa od 3 auta ide krecemo oko 7.30
 
Član
tuning.st je napisao(la):
Jel ima tamo di za oprat auto?

Kako rekose organizatori,na ulazu u Zenicu ce cekat skuterasi takmicare i goste i ko bude htjeo da opere auto kaze tim momcima oni ga odvedu do praonica i poslije praonice na takmicenje ;)
 
Top