Gdje chipovati auto?

Gdje chipovati auto?

Član
Naravno. Musterije koje su "teske" neka ne dolaze kod mene. Uvijek cu to reci. Uvijek imam takav pristupu i ostat ce.
Ne znam o kome se radi, niti koje je vozilo u pitanju. Znam samo da ko god je uradio kod mene remap, da je izasao zadovoljan, bilo da je rijec i cipovanju, uklanjanju dpf filtera, egr ventila, klapni itd. I da poslije cipovanja uvijek moze da mi se obrati za savjet ili bilo kakvu pomoc ili nedoumicu u vezi auta. To sto se tebi vise svidja kod Simanica, to postujem. Neno je prije svega moj dobar prijatelj i nemam nista lose reci za njega.
Isto tako ne mozes ni ti nista lose pisati o ostalima jer nisi bio korisnik njihove niti moje usluge. Zato drzi se stvari koje znas.
 
Član
Vjerovatno nisi procitao moj post do kraja. Koristio sam mape drugih osoba. Nisam bio zadovoljan uradjenim poslom.
Sto se tice musterija koje su "teske",sve zavisi kako se to uzme. Ljudi za svoj novac mogu da biraju,i zele samo ono sto je deklarisano prodajom.Nista manje nista vise.
Ostalo se slazem sa tobom.

Moj jedan prijateljski savjet tebi,uradite prvo Vasu net stranicu da funkcionise.Ovako ispada malo neprofesionalno.

Pozdrav
 
Član
Jesi li koristio konkretno nasu uslugu? Ako jesi, molim te da napises koje auto je uradjeno i kada, i zasto nisi bio zadovoljan.

Naravno, slazemo se. Pojedini ljudi misle da ako urade cipovanje, za cca 200-300 KM mi moramo odrzavati njihov auto i kada se bilo sta desi na vozilu to je bilo zbog cipovanja, cak i ako guma pukne... A ja volim da to rascistim prije nego sto uzmem njihov auto u rad. Tako da sam jako direktan i iskren po pitanju dogovora. Da se ne bi desilo poslije da sam uzeo novac a nisam nista uradio i sl. Ne dozvoljavam da me neko blati bez razloga.
Svako za svoj novac bira, i ide tamo gdje mu se najvise svidja iz sebi poznatih razloga.
Samo ti si napisao da su svi ostali osim Simanica prevaranti i sl. I to me jedino ljuti jer generalises stvari.
Znam da ima u ovom gradu i sire, ljudi koji ne znaju sta rade, ali isto tako iz pojedinih garaza znaju izaci jako kvalitetni remapi i jako brza auta.
Isto tako valjci nisu nikakvo mjerilo, bilo je pojedinih auta na valjcima sto su izbacili bruku nekih konja, pa ih pojedu ovi sa po 20ks manje ;)
I na ovom forumu se konstantno javljaju 2-3 iste osobe i blate ostale garaze, dizu Simanica. Ne znam zbog cega se to radi. Iznesi svoje iskustvo, nemoj da blatis nekoga tek tako.
Nasa net stranica funkcionise koliko znam i sluzi svrsi.
www.timchiptuning.com
 
Poslednja izmena:
Član
Jesi li koristio konkretno nasu uslugu? Ako jesi, molim te da napises koje auto je uradjeno i kada, i zasto nisi bio zadovoljan.

Naravno, slazemo se. Pojedini ljudi misle da ako urade cipovanje, za cca 200-300 KM mi moramo odrzavati njihov auto i kada se bilo sta desi na vozilu to je bilo zbog cipovanja, cak i ako guma pukne... A ja volim da to rascistim prije nego sto uzmem njihov auto u rad. Tako da sam jako direktan i iskren po pitanju dogovora. Da se ne bi desilo poslije da sam uzeo novac a nisam nista uradio i sl. Ne dozvoljavam da me neko blati bez razloga.
Svako za svoj novac bira, i ide tamo gdje mu se najvise svidja iz sebi poznatih razloga.
Samo ti si napisao da su svi ostali osim Simanica prevaranti i sl. I to me jedino ljuti jer generalises stvari.
Znam da ima u ovom gradu i sire, ljudi koji ne znaju sta rade, ali isto tako iz pojedinih garaza znaju izaci jako kvalitetni remapi i jako brza auta.
Isto tako valjci nisu nikakvo mjerilo, bilo je pojedinih auta na valjcima sto su izbacili bruku nekih konja, pa ih pojedu ovi sa po 20ks manje ;)
I na ovom forumu se konstantno javljaju 2-3 iste osobe i blate ostale garaze, dizu Simanica. Ne znam zbog cega se to radi. Iznesi svoje iskustvo, nemoj da blatis nekoga tek tako.
Nasa net stranica funkcionise koliko znam i sluzi svrsi.
www.timchiptuning.com

http://autoservistim.com/cijena-chip-tuning/
http://autoservistim.com/usluge-servisa/

Te stranice na vašoj ne rade, obrati pažnju.
 
Član
Stranica je bila oborena prije nekih 10-tak dana i vracena je u funkciju. Vjerovatno su ostale neke stavke koje ne rade kako treba. Hvala na tome, bit ce rijeseno u narednim danima
 
Poslednja izmena:
Član
Naravno drug hvala u svakom slucaju

Na ljeto ide bmw 3,1l stroker sa velikom kompresijom I vodenim ubrizgavanjem ako neko zna o cemu se radi , cilj iskoriscenje sto veci procenat goriva u smanjenje temperature u cilindrima , za sto naprednije paljenje 8000 blokada
Nadam se.da ce biti para jer ce bruku novca progutati a pritom licni projekat

Mada se nadam da ce I biti nesto poslovno nesto ozbiljnije trenutno se sve svodi na dtc dpf egr off u 80% slucajeva

Nc Chip Tuning
Procitao sam dosta tvoj radova u temama i mogu samo reci da ti skidam kapu. Jedan si od rijetkih sto objasnjava ljudima proces tuniranja i objasni sve detaljno. Zanima me kakva su iskustva do sad sto se tice dsg mjenjaca. Konkretno radi se o vw 2.0tdi 170hp 4motion sa pomenutim mjenjacem. Po stranim forumima citam da je limit mjenjaca 350nM kojih ima sad u originalu. U slucaju remapa (stage 1) jel potrebno stvljati jace lamele ili bi se ovako dalo nagurati jos nekoliko desetaka nM?
 
Poslednja izmena:
Procitao sam dosta tvoj radova u temama i mogu samo reci da ti skidam kapu. Jedan si od rijetkih sto objasnjava ljudima proces tuniranja i objasni sve detaljno. Zanima me kakva su iskustva do sad sto se tice dsg mjenjaca. Konkretno radi se o vw 2.0tdi 170hp 4motion sa pomenutim mjenjacem. Po stranim forumima citam da je limit mjenjaca 350nM kojih ima sad u originalu. U slucaju remapa (stage 1) jel potrebno stvljati jace lamele ili bi se ovako dalo nagurati jos nekoliko desetaka nM?
Hvala na podrsci :)

Sto se tice dsg menjaca taj motor fabricki proizvodi 350nm I ogranicen je od strane menjaca , na stage 1 obrtni moment ide oko 400 420nm tako da treba pomjeriti limitere obrtnog momenta menjaca kroz brzine , stage 1 na dsg menjacu od 420nm ne skodi , ali naknadno stage 2,3 je potreban remap dsg software , a za nesto jace I agresivnije potreban je "upgrade" dsg menjaca

Sve u svemu dsg menjac I stage 1 420nm bez problema , stage 2 remap + dsg softver , stage 3 remap , dsg softver , I upgrade dsg menjaca :)

~~~Nc Chip Tuning~~~
Dpf off
Dtc off
Egr off
Swirlflaps off
Ad blue off
O2 sensor off
Remap stage 1,2,3
Eco Tune
Maf to Map gde je moguce odraditi
Launch control
Popcorn
V-max
 
Član
Hvala na odgovoru. Znam da neki tuneri kod nas (HR) urade auzriranje procesora dsg-a prije ucitavanja nove mape, zbog brzeg saltanja i drzanje okretaja motora na određenim brzinama. Uglavnom uskladi se rad mjenjaca sa novom snagom motora
 
Top