Gdje chipovati auto?

Gdje chipovati auto?

Član
Izgleda da je doslo vrijeme i na chip, vozim Golfa 5 1.9 77kw, vidio sam na piku i na fb XenonCarbonGarage iz Bijeljne rade chipovanje i kod njih je neikh 300 KM bez dyno-a, a sa dynom 400 KM za moje auto i snaga bi bila nekih +40hp, a ima i u Sarajevu, sto je meni lakse, jer zivim u Sarajevu TimChipTuning kod kojeg je takodje 300 KM i on kaze da bi bilo +50hp.
Da li neko zna ove navedene i ako ima neko nekoga boljeg, po mogucnosti iz Sarajeva, nek preporuci.
 
Član
Hoš to opet driftat sa peticom ?

Ima TimChip Tuning, ima SM Chip tuning, mada SM radi po defaultu, ima tačno za tu oznaku motora taj i taj chip, ništa posebno.

Čuo sam za nekog lika na mostarskom raskršću, koji čini mi se ručno komplet mapu cijelu radi po 72 tačke/izmjene...
 
Član
Hoš to opet driftat sa peticom ?

Ima TimChip Tuning, ima SM Chip tuning, mada SM radi po defaultu, ima tačno za tu oznaku motora taj i taj chip, ništa posebno.

Čuo sam za nekog lika na mostarskom raskršću, koji čini mi se ručno komplet mapu cijelu radi po 72 tačke/izmjene...
Da mi je do driftanja vozao bi zadnju vucu ;)
Malo je ovo konja za peticu jer cesto sam na otvorenom putu
Mozes li mi nekako naci link od tog s mostarskog da vidim ko je?
 
Član
ne znam ni ja ko je ni je l' firma ili privatnik, probat ću se raspitat pa ako šta saznam javnem.
 
Član
I da, lazu te za tih +50hp, optimum ti je nekih stvarnih +35-40hp i izmjerenih, kod Simanica imas i valjke.
 
Super Moderator
155 ks je max na tom autu sa fabrickim djelovima da se nista ne razleti. I to nije mapa sto se ubaci i eto ga 50ks. Ta se mapa radi na cesti uz logove i puno stimanja
 
Član
Samo kod simanica.moju peticu 90ks digao na 138ks mjerenjo na njegovim valjcima.tako da moj savjet samo kod njega i nemas brige...
Btw koja ti je.oznaka motora
 
Član
Takodje kod Simanica radio i proslo i ovo sada auto. Ovo auto koje trenutno vozim je radjeno prije skoro 2 godine kod Simanica i nemam ama bas nikakvih problema
 
Top