G60 projekt - put k savršenstvu

G60 projekt - put k savršenstvu

Član
dellas je napisao(la):
Kapa dole, ovo jeste savrsenstvo:cool:

Sta joj kapa dole, treba to rijesiti iscurice skroz, iako ja nisam vidio ali ako ti kazes :D:D:D

Svaka cast stvarno i izvinjavam se na sali ali morao sam :lol:
 
hvala dečki, sad mi izlazi za mjesec dana ugovor o radu :icon_sad: pa će spuštanje malo pričekati dok ne nađem drugi posao,ali čim nešto iskrsne,plaće su rezervirane za bbs-ice i spuštanje,mrvicu ću mu zatamniti stakla zbog kože da mi ne izgara na suncu,ali sve u granicama normale ;) , a onda slijedi vr6 projekt "666" ----- nova unutrašnjost s identičnim recaro sičevima kao na ovome čeka da se postavi,to sam jedva našla,još tražim noviji kokpit od 92+, 2.9motor pod ceradom čeka da "legne" u motorni prostor.......nadam se da do idućeg ljeta izlazi i taj na cestu jer nema ništa gore od auta pod ceradom,imaš ga i kao da ga nemaš :icon_sad:
 
Član
Et prvom prilikom kad budes dolazila u Sarajevo ili Odzak, trebas se sresti s njim, ima jednog corrada amerikanac, i sav je sacuvan fabricki, sve mu radi isti ti, svi moguci detalji rade, od pokretnih pojaseva, g ladera, ma jednostavno sve... Ovih dana kad dodje kod mene slikat cu ga pa cu ti zakaciti fotke posto si stvarno opsegnuta sa ovom malom vw formulom... A ako si pratila streetrace nekad od 2003-2006 i u zagrebu i rijeci osvoio je prva mjesta sa golfom II rally crveni..
 
htjela sam i ja kupiti jednog za američko tržište,ali sam odustala jer bi ga morala skrivati od svojih koji lude sa mnom,da barem imam svoju kućicu i dvorište :icon_smile: ovako čak zadnji corrado vr6 koji sam kupila prije pola godine mi je kod rodbine u garaži jer nisam imala kud s njim.....ali ti za američko su preposebni zbog pojačanja u vratima i kokpitu,a imaju i tih par estetskih razlika,mada meni su draži klasični pojasevi jer za ameriku su mi kao vješala :))))))
 
evo me nakon dužeg vremena,kako sam ostala bez posla nisam pretjerano ulagala,ali sam radila malo fizikalije u radnom odijelu i lopata se isplatila --- rezultat su moj san snova za ovog corrada BBS RM 15" s rubom 8 prednji,8,5 zadnji.....neki će reći što nisu 16" ili 17",ali 15" su orginal s rupama za G60 verziju 4x100,nema zapinjanja od rubove,orginalka na savršen način,još ću malo spustiti zadnji kraj,ali ne previše da ne narušim aerodinamiku i to je to --- čisti Germany style u dijamantnom izdanju ;)


PB294618.jpg


PB294617.jpg


PB294616.jpg


PB294615.jpg


PB294613.jpg


PB294612.jpg


PB274609-1.jpg


PB274608-1.jpg


PB274606-1.jpg


PB274605.jpg


PB274611.jpg


ovo je definitivno kraj ovog projekta i krećem s vr6 projektom kroz mjesec-dva,jedva čekam jer mi je san da na cestu izvezem crni bolid kojeg ću se bojati na prvi pogled --- i kad taj osjećaj doživim,znati ću da sam uspjela :icon_smile:

vidimo se uskoro kad krenem s rastavljanjem i pripremama,


veliki pozdraVW svima
 
Top