G60 projekt - put k savršenstvu

G60 projekt - put k savršenstvu

Član
Samo lagano Dejoo :D nedaj im da te zivciraju, vec sam stotinu puta rekao, skidam ti kapu i klanjam se za vozni park, nadam se da cu jednom bit u mogucnosti da dodjem gore da sve to vidim uzivo :cool:
 
Hvala moji VW prijatelji ;) nadam se na jesen da će biti druge felgice i još malo zatezanja,ali vidjeti ćemo financijsku stranu :icon_smile: za sad je projekt blizu kraja,a to je najbitnije ;)
 
u biti ne znam ni sama kako sam počela s tim projektima,htjela sam nešto unikatno kao tatin GTi,i kako krv nije voda,odlučila sam se za corrado i to isključivo G60 zbog punjača od kojeg svi bježe kao muhe bez glave :icon_smile: i od običnog sređivanja---otišla sam u projekt da nisam ni bila svjesna :icon_smile: malo je čudno jer ipak ženske vole tipične ženske stvari,ali ja sam se našla isključivo u ovim autima i kad ne bi imala corrado----to ne bi bila ja ;)
 
Član
svaka cast na svemu procitah sve postove ponovo i iskreno svaka cast zelim ti stavrno sve najbolje i puno uspjeha...
 
Član
Dugo nisam uzivao gledajuci neki projekat... al svaka cast na detaljisanju, ma nemam rijeci svaka cast i samo naprijed, i moram te povezati sa mojim rodjakom on je isto manijak za g laderima... I on ima isto par corrada...
 
@Kappa: svaki corrado vozač koji stvarno drži do tog auta,moj je brat :icon_smile: tako da obavezno me poveži sa svojim rođakom,što nas je više to bolje jer u planu mi je osnovati corrado club,želim doživjeti dan kad će na jednom mjestu biti toliko corrada da neću znati gdje sam zaparkirala svoje :lol:
 
Top