G60 projekt - put k savršenstvu

G60 projekt - put k savršenstvu

Član
Odlicno, temeljno, ma lepsi nego da je izasao iz fabrike. Svaka cast koleginice na ulozenom trudu i veliki pozdraVW ;)
 
Član
Good-job.jpg
 
Član
wtf ko izvede to s felgama :icon_eek:
iako mi felge nisu bas u 'rangu' s kompletnim autom, koje izgleda impresivno...i zasluzuje bolje felge bez obzira sto se ove sjaje ko pasije mudo :)
 
Član
svaki detalj na nivou svaka cast to se cijeni, a felge su ispale predobro samo nekako meni nekako nisu legle uz komplet auto al svi imam svoj neki ukus :icon_biggrin: ;););)
 
izvinjavam se svima što nisam duže bila na forumu,ono stavi malo slika i onda iskreno zaboravim na kojim sve forumima postavim ----- ovo su najnovije slike s VW susreta u Karlovcu...

želim se zahvaliti svim dečkima koji cijene moj trud i što vam se sviđa moj stil rada s corradima, a u Hrvatskoj unatoč tome što vi imate visoko mišljenje i ocjene za corrado girl,oni govore : Nisi ni bila u konkurenciji! ocjenjuju mi auto na temelju felga i spuštenosti u pod,pod zatvorenom haubom i zaključanim autom bez pozivanja vlasnika da prezentira auto---ukratko: VW Karlovac kao najveći VW meet u Hr neće vidjeti moje aute nikad više u natjecateljskoj zoni,samo van parkinga ;)

ovo ljeto dobila sam toliko poziva za 402,a kad pogledate radim aute po zakonu tvornice s malom dozom modernog,i umjesto VW scene----tuneri mi skidaju kapu i razumiju koliko je uloženo ;)

što se tiče felgi,definitivno se slažem s većinom----corradu trebaju felge s falcem,i spustiti ga u pod,ali kako imam više corrada onda svaki mjesec se trudim da svakome nešto priuštim,a ovo ljeto me ubiše registracije,a radim nažalost samo do 10 mj i onda su mi plaće sve rezervirane :))))
karlovac se bližio i onda sam morala nešto poduzeti i srediti felge koje imam da barem blicaju kao staklo jer mi nitko nije imao posuditi nešto da bude u sklopu auta,a kad budem u mogućnosti onda kupujem samo što mi se sviđa---tako da gewinde ispod barem 300 eura ne priznam ako se auto zadržava za sebe,a opet bbs-ice koje želim koštaju 1 000 eura....doći će i to na red ;)
 
Top