G60 projekt - put k savršenstvu

G60 projekt - put k savršenstvu

Član
ti samo furaj svoje, auto je po meni predobar, koga brinu takvi komentari,,, samo furaj svoje,radi auto za svoj gust;)
 
263991_1855483548303_1277258603_31645997_3358923_n.jpg


263991_1855483468301_1277258603_31645995_2724881_n.jpg


254202_2129429072362_1145031256_32623270_3563096_n.jpg


247406_1816983781156_1136955914_31676543_7656714_n.jpg


254884_1780444112364_1277258603_31589868_3462290_n.jpg
 
hvala svima u moje i corradovo ime :*
ako želite mogu vam postaviti sve slike VW modela na susretima hrvatske VW scene,samo ne znam pod koju bi to rubriku išlo?
 
Legend
kao sto naslov kaze , savrsen je , malko da je nize onda bi bilo jos bolje , svaka cast za trud , rad , i pametna ulaganja ;)

za slike ...... pod forum okupljanja , pa slike i video

evo : http://www.bhtuning.com/slike-video-f-50.html
 
enesss je napisao(la):
kao sto naslov kaze , savrsen je , malko da je nize onda bi bilo jos bolje , svaka cast za trud , rad , i pametna ulaganja ;)

za slike ...... pod forum okupljanja , pa slike i video

evo : http://www.bhtuning.com/slike-video-f-50.html

stavljeno,uživajte ;)
 
Član
;) Svaka cast,najljepsi Corado kojeg sam duze vrijeme vidio i meni jedno od najlijepsih auta na forumu.Nije u.ran nekim ekstra tuningom,cak nije ni klasicno spusten,savrsenstvo je postignuto,prikladan motor,ma sve 5 . Preljepo auto.Inace sam velikil jubitelj Corrada i odavno me nije ovako odusevilo neko auto sa foruma ;)
 
Član
auto je predivan...nisam do sada vidjeo tvoju temu ali me je odusevio corrado......

na prvom mjestu....lakiranje je odlicno odradjeno...a zatim i ostali detalji su uklopljeni u cjelinu.....
jos kad sredis te sitnice sto spominjes...to ce biti toooo :cool::cool::cool:

a sto se tice takmicenja...mani sudije i sta ostali kazu......bitno je da radis za svoj gust kao sto armin kaze....a gdje ces bolju nagradu od ovakvih iskrenih rijeci hvale od kolega sa foruma ;)
 
Upravo radi takvih dečki poput vas i svih fanova vw Corrada,ja ću i dalje objavljivati svoje projekte s kojima se nadam da ću postignuti svoj glavni cilj----a to je da motiviram i druge da ulažu u ovakve aute i više cijene ono što na današnjim cestama je gotovo nemoguće vidjeti,ili su u jako lošem stanju ;)

Ovaj corrado G60 projekt je 90% završen, bio bi totalno da nisam istovremeno kupovala stvari za moj sljedeći corrado vr6 projekt s kojim se nadam početi na jesen,ali neću puno o tome jer obično što čovjek zaplanira----ne bude kako je planirao :icon_smile:

veliki pozdraVW od mene i moje VW ekipe
 
svaka cast za auto drago mi je sto vidim da se na autu i dalje radi i da ce se radit, jer jedno vrijeme bas sam se pitao sta je sa tvojim odlicniom primjercima VW-ova :icon_smile:

auto je bez greske i samo nastavi da radis i nemoj gubit motivaciju zbog stvari koje su se desile u karlovcu auto sredjujes sebi zato samo nastavi tako :icon_smile:

sretno u novim radovima na VR6ici :icon_biggrin:

jedno pitanje sta je sa plavim golfom 16v od 160 ks :icon_biggrin::icon_question:
 
nedavno sam pisala u Volfsburg muzej da vidim hoće li mi odgovoriti što za golfa u smislu da ga otkupe nazad budući je prvi s proizvodne trake,ako mi odgovore negativno,auto i dalje ostaje moj i normalno morati ću se truditi naći dobro plaćen posao za sva ta održavanja jer nažalost sve ovisi o mojim primanjima,tata mi pomaže u garaži,ali što se tiče svega ostalog---tu sam sama. Sad mi izlazi krajem mjeseca reg za ovog,a prije 2 mj sam reg onog crnog G60,a kad stavim vr-a u pogon onda će to biti ludilo od registracija......malo sam se preopteretila s tim autima jer me začarala emotivnost prema corradu,i onda---spasi ovog da ga ne kupi netko tko će ga stući,pa onog.....i sad u dvorištu imam 4 corrada i golfa,ali opet kad sjednem u njih i čujem onaj žvižduk punjača ili vr zvuk,ne žalim ni trena na svim dosadašnjim odricanjima da bi oni bili na sigurnom.......moji ukućani me psuju i govore---prodaj jedan i slično,ali jednostavno ne bi mogla gledati kako drugi odvozi ono što ima dušu,novci se potroše,ali ti limeni prijatelji umru onog dana kad se nekome drugom da ključ u ruke......

sve što do sad imam ostaje u trajnom vlasništvu, pa makar i pod ceradom,ali onakvi kakvi jesu :)

a što se tiče Karlovca,razočarao me pristup VW scene od strane organizatora,nisam očekivala ništa,ali onakvo ponašanje----jasno se dalo do znanja da curama nije tamo mjesto,mada je jedna pobrala nagradu za novi polo što ga malo uredila,ali vidi se da ti suci nemaju pojma koliko što košta i što se zove projekt,a što samo par estetskih detaljića ...... čovjek bude malo razočaran jer se trudi prvenstveno radi sebe,ali da nitko to previše ne cijeni,pomisliš tamo-----što ja tu radim?mala pali taj auto i odi ;)
 
samo se nedaj nazivcirat zbog takvih stvari oko sudija tebi tvoje auto najbolje i to je bitno ;) nisam znao da imas 4 corrada pozitivno sam fasciniram i divim ti se kako mozes odrzavat tolika auta. Neobicno mi jeza jednu djevojku to ali isto toliko to cijenim i drago mi je.

totalno se slazem s cinjenicom da je bolje ostavit auto u svom vlasnistvu ako se puno emotivno vezala za auto i puno ulozila, tuning je skup sport ili ne mozes dobit pare koje si ulozila i to se ne cijeni ili jos gore ko sto kazes da gledas kako neko rusi tvoj trud a nebude ti svejedno kad znas da je to to nekad bilo tvoje auto
 
dva corrada su mi registrirana i golf,a dva corrada nisu jer jednostavno ne mogu....završila sam nedavno fakultet jer su me motivirali upravo ti auti,i mislim nastaviti školovanje jer s prosječnom plaćom i poslovima koji nisu za stalno-----to ide ovakvim tempom,ovog plavog sam slagala 2 godine.....a gdje su ostali tek.....ali imam volju,pa se nadam da ću ostvariti sve što sam zaplairala pa kud puklo da puklo :icon_smile:
 
Top