Fudbal - termin

Fudbal - termin

Član
meni jutros reko da mu se rodica porodila i mora sutra ujutro u dubrovnik, ali ce on nekom jaranu (ne sjecam se imena) reci da rezervise taj termin.

sad ko ce nama javiti dal je to rezervisano ili nije, bog sami zna...
 
Početnik
koji termin i u kolko hocete mogu vam ja to zavrsit ....ako bude slobodno ....ali da ispadnete fer i dodjete svi da nebi ja sam placo termin ;)
 

JD.

Član
@Nihad, na Kosevu mislis ? pa hajde nazovi vidi kad ima slobodan termin pa cemo vidjeti
 
Početnik
JD. je napisao(la):
@Nihad, na Kosevu mislis ? pa hajde nazovi vidi kad ima slobodan termin pa cemo vidjeti

u koji dan daj mi malo detalja ,mislim da je subota los izbor jbg ,djevojka mi onda sere narednu cijelu sedmicu ,dajte jedan dan ja cu rezervisat i to je nas termin ;) i samo recite kad bi odprilike kome odgovaralo .....da mozemo svi doci ;)
 

JD.

Član
nihadGTI je napisao(la):
JD. je napisao(la):
@Nihad, na Kosevu mislis ? pa hajde nazovi vidi kad ima slobodan termin pa cemo vidjeti

u koji dan daj mi malo detalja ,mislim da je subota los izbor jbg ,djevojka mi onda sere narednu cijelu sedmicu ,dajte jedan dan ja cu rezervisat i to je nas termin ;) i samo recite kad bi odprilike kome odgovaralo .....da mozemo svi doci ;)

pa neznam eto vidi imal sta slobodno recimo u ponedjeljak ili utorak ? to su bezveze dani
 
Član
ja u subotu mogu svaku bilo kad poslije tri ostalim danima mogu poslije 7 jer radim
osim utorka i nedelje jer tad imam odbojku
samo javite ja mogu u ovu subotu ako nas bude samo da ne bude da dodje 8-9 nas
 
Početnik
EVO ZVAO SAM GORE I PONED I UTORAK NEMA NISTA SLOBODNO IZA 7 SATI ,ima jedan termin uz poned 22:50 navece ali mislim da taj ne odgovara nikome .....znaci morate dalje birat dane ...
 

JD.

Član
termin ostaje u subotu u 18;30 na kosevu. rezervisano je.
ima nas 9 vec,zvao sam na kraju raju jer bi se ovdje tesko dogovorili.. pa eto emir s1ck olensoner itd povrdite ako cete doci

poceli smo previse komplikovati ovdje

p.s. ako nekoima neku dobru loptu nekponese. to je to
 
Član
ponijecu ja loptu... ;)

PS: nemojte kasniti, dodjite malo ranije, ne fali vam nista :D

hocemo li se naci ondje na ulazu u atletski ili??
 
Top