Fudbal - termin

Fudbal - termin

Član
Znam da se nekad davno pokusalo nesto organizovati i nije uspjelo, pa da vidimo ima li sad zainteresovanih forumasa :D

Mi igramo u Hotonju, kod hife (nije Sporta gore na brdu), umjetna trava, termin je 75KM. Mogli bi se mozda dogovoriti jedan dan, mozda najbolje navece oko 7, jer neki rade. Ali eto za pocetak da vidimo koliko bi otprilike bilo zainteresovanih.

Nemojte govoriti ja bi MOZDA, ako necete. Bar jednom da probamo sta dogovoriti kako treba...

PS: ne morate biti velemajstori kao messi i kompanija :icon_biggrin: bitno je druzenje i zezancija...
 
Član
Bolje ti nadi kakav fin parking tam u Vog zovni raju tj stavi temu da je okupljanje i doci ce raje vise nego na ovaj termin,jebo fudbal nema monornijeg i glupljeg sporta ;)
 
Chuza je napisao(la):
Bolje ti nadi kakav fin parking tam u Vog zovni raju tj stavi temu da je okupljanje i doci ce raje vise nego na ovaj termin,jebo fudbal nema monornijeg i glupljeg sporta ;)

Ko voli nek' izvoli, ne znam u cemu je problem, ne volis fudbal, tvoja stvar, ali i ovo je jedan nacin okupljanja i druzenja, uz rekreaciju...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Bolje ti nadi kakav fin parking tam u Vog zovni raju tj stavi temu da je okupljanje i doci ce raje vise nego na ovaj termin,jebo fudbal nema monornijeg i glupljeg sporta ;)

Ko voli nek' izvoli, ne znam u cemu je problem, ne volis fudbal, tvoja stvar, ali i ovo je jedan nacin okupljanja i druzenja, uz rekreaciju...

upravo tako, ko ne voli, nece ni doci, ko voli doci ce i gotova prica

znaci, 3 nas je za sad, treba nas 10 ili 12.ajd vidjecemo hocemol skupit dovoljno, ne zurimo nigdje... ;)
 
Legend
Mi isto igramo gore na atletskom cesto
znamo lika pa nam da termin za 40-50.. kako kad

ako bude dovoljno zainteresovanih, mozemo se dogovorit..

ja sam xx stvari pokusao organizovati.. i sve je propalo.. valjda ce ovo upalit..
 
Član
Ja idem na dva termina, ponedjeljkom u skoli ZIS, a petkom dole kod Penny Plusa u Nedjaricima. Ovaj prvi je 35KM, a drugi oko 73 (ali je trava i to, kao u Hotonju)
 
Član
1. Emir
2. Olensoner
3. S1ck
4. SHytann

Mi znaci 100% hocemo za sad.

Poetncijalni: noke :D

Idemo dalje...
 
Top