Fudbal - termin

Fudbal - termin

Da takodjer, sto se tice terena, bio sam zadnji put davno nekada ni ne sjecam se kad u Hotonju, ali znam da mi je milina bilo, nije tvrdo, a nije ni premekano.
Ako hocemo da ovo uspije treba obavjestiti sve sa spiska, danas-sutra i onda kada potvrdi dovoljan broj 10 ili 12 (moze i 11 pa da se jedan hladi, neki nemaju ni kondicije da izdrzaju sve vrijeme) odmah nazvati i rezervirati.
 
Član
ja mislim da nas je sad 10, ako racunamo i tog 1 sto ce JD dovesti. mogu ja vidjet sa ovim jednim jaranom da dodje, i jos jedan da brani :D i taman nas onda 12...

evo sad mi ovaj jaran govori da je na kosevu u balonu takodje umjetna trava, al kaze da je malo grublja nego ova u hotonju. znaci, eto odlucite gdje cete :D
 
Meni je sasvim svejedno, cak mi je Kosevo 300 metara od stana, kako drugima odgovara.
Zapravo, bitnije je ima li slobodan termin kada svima odgovara?
 
Ako dobijemo potvrdne odgovore za dovoljan broj, onda je najbolje da nazovemo i Hotonj i Kosevo, vidjeti kad je slobodno znaci, ovako radni dan od 6 pa do 9-10 sati navece, vjerujem da vecini tako odgovara.
 
Član
ajd ja cu nazvat sutra hotonj, cisto informativno da vidim za cet i petak kad ima slobodno, pa cu napisat, isto neka i noke uradi, pa cemo se skontati sta nam odgovara...
 
Član
ja bih dosao ali ne mogu ovaj petak, ako bude sljedece sedmice dolazim aBd ;)
P.S. I meni bi vise odgovaralo kosevo....na carsiji sam ;)
 
Član
da sam blize jedva bi docekao da se malo nogometa baci nisam ima 7 godina potrcao :) osim kad me na veceru zovu LOL
 
Legend
Eo ovako, na kosevu, zatvoreni termin, vikendom ovi nocni termini su skuplji svakako, tako da nam necu moci izganjati puno jeftinije, uglavnom negdje oko 75-80 izadje vikendom nocni, u zatvorenom znaci..

ja sam zvao kosevo, SUBOTA 18:30 termin, ako nas bude 12 negdje oko 5-6 maraka bi dali.. pa eto ako ima zainteresovanih, nek se jave da potvrdim sutra rezervaciju
 

JD.

Član
pa dajte ljudi da odigramo taj u subotu u 18.30 sta fali... mozes opet u 9 biti vani ako ti ne odgovara zbog izlaska... necemo bit tetkice :)

pa kad odigramo taj termin mozemo tamo traziti neki drugi, ili do narednog termina traziti drugu lokaciju, samo da se pokrene, nemojte sad odmah u startu odustajati... jer ovako ako krenemo kad kome odgovara, necemo se nikad usaglasiti ni oko prvog termina, jebiga kome je stalo da se okupimo malo cemo svi promjenit neke planove, a opet kazem, lako nam je poslije naci drugi termin

p.s. ja mogu zvati jos jednog druga ako nas zafali za 12
 
Legend
ja imam + 2 koji ce igrati, znaci ti dino javni koliko mozes skupit ljudi, zaganjat cu i ja, pa da odigramo, ha ja :)

sad cemo mi to skupit, necu nikog molit da igra, kome se igra, doci ce..

pa cemo tad dogovorit termin koji manje vise svima odgovara..
 
Član
planirajte mene, ali ako ce biti u subotu onda ni jedan od ovih mojih ne moze, pa pokusajte onda naci nekoga da nas bude dovoljno...
 

JD.

Član
pa evo sa ove gore liste sto ste stavili, provjerite da li odgovara svima subota 18:30...

noke, ako neki odustanu mogu ja jos raje naci, ja i neeksa smo sigurni a imam jos par jarana koje bi sigurno mogao uganjati
 
Početnik
hajde evo i mene iz porodice VW Golf GTI ,studiram dif ,hocu i ja termin da igram ako ima mjesta ,zamolicu vas da mi pisete pm ,svaki dan provjeravam ako bude falilo igraca zovite me ;)
 
Top