Fudbal - termin

Fudbal - termin

JD.

Član
haj vidi koji bi dan mogao biti taj termin i u koje vrijeme pa napisi pa da se dogovaramo, jer meni recimo od toga zavisi, a mogu povesti jos nekog
 
Član
meni je svejedno, kad nas se skupi dovoljno, ja mogu nazvati pa provjeriti kad ima slobodnog. opet je najbolje da se izjasni raja koja bi dosla kad vam otprilike najvise odgovara, pa da vidimo moze li se sta slicno uklopiti. meni je svejedno, ja sam tu blizu, sad mi je i pauza na faxu, tako da ja mogu kad god vama odgovara...

sto se tice igraca, treba nas 10 ili 12. moze se igrat i 4+1 i 5+1...

Znaci:

1. Emir
2. Olensoner
3. S1ck
4. SHytann
5. JD
6. Fele

JD, koliko bi ti mogao svojih dovesti?? mozda bi ja mogao 1 ili 2 jarana povesti, nezz nista dok nebi s njima vidio...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja sam na poslu do 16:00 tako da samo predvecer mi odgovara, zaboravio sam naglasit :)
 
Član
npr mi veceras igramo u pola 6, tako da ima u tom periodu, onda slijedeci je vjerovatno od 7, pa onda od pola 9 ja mislim...
 
Legend
racunaj mene i feleta, ja cu te pokupit ;)

emir_89 je napisao(la):
npr mi veceras igramo u pola 6, tako da ima u tom periodu, onda slijedeci je vjerovatno od 7, pa onda od pola 9 ja mislim...

hajd ovako, pogledaj lupam cetvrtak, petak, subota kad imaju slobodni termini, napisi na forum, skontamo se sta kako gdje i samo javimo liku da se ne popuni, eto npr gore u hotonju, a mogu i ja pogledati ako ne bude u hotonju slobodno u taj termin, da uzmemo gore na kosevu..
 
Član
znaci 7 nas ima, taman cemo vidjet koliko tih JD-ovih moze doci, i vidjecu ja hocel neko od ovih mojih...

taman mogu nakon ovog svog termina pitati kad ima slobodnih poslijepodnevnih termina krajem sedmice, pa da otprilike dogovorimo sta nam odgovara.

a taj na kosevu sto spominjes, jel to u balonu onaj?? jaran mi rece da je preskupo (90ak KM)
 
Legend
jeste u balonu.. ma pusti to, sredi se sve ba..

igrat ce i nokkic i njegov buraz, znaci ja , fele i njih 2 sigurno..
samo na vrijeme skontaj termin
vidjet cu i ja sa njegovim burazom, on je stalno gore trenira, kad ima slobodno pa okacim na forum .
 
Član
evo sad mi naumpade, kad sam sinoc ja zvao i pitao za ovaj nas termin kad ima slobodno, posto nismo uzeli stalni, reko mi je covjek da ima u petak u 19:00, pa ne znam da li bi to odgovaralo??

znaci ima nas 9, taman. mozemo onda igrat. mozemo naci barem jos 1. ako nadjemo 3 dobro i jest. JD rece da ima tih njegovih, mogu i ja vidjet nekog od svojih jarana i taman...

eto, ajd izjasnite se da li vam odgovara npr taj termin sad u petak u 19:00

ako odgovara, da nazovem sutra pa da rezervisem...

znaci za sad:

1. Emir
2. Olensoner
3. S1ck
4. SHytann
5. JD
6. Fele
7. Noke1
8. Noke2
9. Noketov buraz
 

JD.

Član
sto se mene tice moze u petak u 7...

jes da sam sad u petak na putu al vraticu se do 7 ;)

ajd cut cu se ja danas sa svojima, pa eto... ja plus eventualno jedno ili dvoje bi mogli :)

eto ima nas vec, treba nas svakako 12, tj ono 5+1 jel tako ?

al eto ako cemo se dogovarati, ja bi da to bude onda svake sedmice da igramo, da ne bude ono odigrali jedan termin i kad dodje iduci pola ih nemoze...
 
Legend
ako se bude igralo gore na kosevu, onda mora ici 5+1 ogroman je teren.. mi smo igrali jednom 4+1 i stali nakon 10 minuta :)

ajde provjerim nam jel ima gore termin tad, pa bolje da damo po 5 nego po 8-9 :)

javit cu cim saznam nesto, da mozemo napisati tacno i gdje se igra..
 

JD.

Član
eto ide i neeksa samnom :)

pa eto vidite onda vas dvojica gdje cemo igrati i kad pa javite :)
 
Član
ma meni je svejedno, kako god hocete, mogu ja i do koseva doci, nije problem. ako igra 12 ljudi, to onda dodje da jedna ekipa da po 6, druga 6,5KM.

ako hocete ja mogu sutra nazvat rezervisati u hotonju taj termin, ili ako hocete na kosevu, onda nek noke to rijesi...
 
Cekaj nisam bas upratio, jel na Kosevu otvoreni ili zatvoreni teren?
Meni je dobar sasvim onaj u Hotonju, 5 vs 5 da igra da se malo vise trci, 6 vs 6 je taman.
 
Član
ja znam da je na kosevu na jednom onom terenu onaj tepih, preko betona, nije bas ugodno po onom trcati, ubi u tabane, a i ako neko padne, nije bas lijep osjecaj :D za onaj drugi zatvoreni ne znam kakav je...

sto se cijene tice, u hotonju bi ako nas bude 12 islo da jedna ekipa plati 6KM, a druga 6,5 taman eto motiva da se pobijedi hahahha :lol:

sacekacemo noketa da nam kaze kakva je ta podloga na kosevu...
 
Top