Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Frenkijov Passarati -

ArminM je napisao(la):
dobar passat,rijetko koji vlasnik ima priliku da svoje auto tako pazi,da ga zimi ne voza itd,svaka cast,samo naprijed,passonja je i vise nego dobar;)

hvala trudim se maksimalno da valja ;)
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -

Frenkie-3B je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dobar passat,rijetko koji vlasnik ima priliku da svoje auto tako pazi,da ga zimi ne voza itd,svaka cast,samo naprijed,passonja je i vise nego dobar;)

hvala trudim se maksimalno da valja ;)

onda samo tako nastavi,na dobrom si putu,passat je za deset
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

Frenkie-3B je napisao(la):
posto je pasha poceo da coravi,odlucio sam  da mu transplatujem nove okice:icon_eek:,to znaci danas sam mu porucio andjeoske okice,koje bi trebale za jedno 14 dana doci i biti ce odmah transplatovane,radi se o FK Angel Eyes chrome for Passat 3B,mislim da ce mu dobro stojati i nece mu trebati cale,hehehehe:icon_smile:,evo i slike od okica koje sam porucio,cim dobijem postavljam ,a zatim slijede slike pashe s novim okicama!!!!!!!

farovi su extra...saomo da te pitam koliko kostaju i gdje se mogu naruciti...passat je mrak....
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

sarajlic haris je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
posto je pasha poceo da coravi,odlucio sam  da mu transplatujem nove okice:icon_eek:,to znaci danas sam mu porucio andjeoske okice,koje bi trebale za jedno 14 dana doci i biti ce odmah transplatovane,radi se o FK Angel Eyes chrome for Passat 3B,mislim da ce mu dobro stojati i nece mu trebati cale,hehehehe:icon_smile:,evo i slike od okica koje sam porucio,cim dobijem postavljam ,a zatim slijede slike pashe s novim okicama!!!!!!!

farovi su extra...saomo da te pitam koliko kostaju i gdje se mogu naruciti...passat je mrak....

farovi su od fk,mene su izasli 320.-svicarski franaka x 1,28 = u km-ovima,a uzeo sam farove preko neta nesta slicno ebay-u.

zlajaaa je napisao(la):
kako mu soji sve što si stavio!;)

thx zlaja
 
RE: Frenkijov Passarati -

malo da osvjezim garazu...........passarati spava zimski san u boxu sve dok prva lasta ne poleti :icon_smile:...........
s tim evo jedan PS nesta slicno ko u mom slucaju s passaratijem :icon_smile:............cami do proljeca u toplom

 
Član
RE: Frenkijov Passarati -

treba mi strucna pomoc http://www.bhtuning.com/passat-1-9tdi-b5-savjet-t-36676.html#pid613263 :icon_smile:
 
RE: Frenkijov Passarati -

danas narucen grudnjak za passaratija,ovako to izgleda odprilike,kada stigne bude vise slika mog passaratija s grudnjakom,jer dosta je vise bilo zaj*ancije s kamencicima ;)

 
Član
RE: Frenkijov Passarati -

Frenkie-3B je napisao(la):
danas narucen grudnjak za passaratija,ovako to izgleda odprilike,kada stigne bude vise slika mog passaratija s grudnjakom,jer dosta je vise bilo zaj*ancije s kamencicima ;)


hehe grudnjaci ce lec passaratiju eh samo vako :dojke:
i ja mozda mislim sebi tak nesto da nabavim al imam jos neki vazdan drugi stvari :cool:
 
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

eh posto grudnjaci jos nisu stigli mali problem sa isporukom i vrijeme je sve ljepse i ljepse ovdje u svici doso red za jedan glanc s polja i iznutra passaratija pred proljece ,evo i par slicica,a nadam se uskoro i posiljci grudnjaka za passaratija ;)






sorry na losim slikama,jbg uhvatio me mracak dok sam ja to sve uglanco :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top