Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

Frenkie-3B je napisao(la):
takac je napisao(la):
ma nema sminka je fakat, meni samo bode oci sto je dignut jer ti bar imas dobre ceste, mi koji vozamo po makadmskim asvaltima kucamo auta pa vozimo nekako mozes i ti uglavon dobar je nema sta zaista svaka cast

pa nije sad da je skroz dignut ovjes je radjen,nisu gewinde ali opruge su druge care

ma ok nisu ni kod mene gewinde i kod mene su amortizeri i crvene opruge al je moj meni nekako legao puno vise, koje si ti opruge stavljao ako nije tajna ??
 
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

takac je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
takac je napisao(la):
ma nema sminka je fakat, meni samo bode oci sto je dignut jer ti bar imas dobre ceste, mi koji vozamo po makadmskim asvaltima kucamo auta pa vozimo nekako mozes i ti uglavon dobar je nema sta zaista svaka cast

pa nije sad da je skroz dignut ovjes je radjen,nisu gewinde ali opruge su druge care

ma ok nisu ni kod mene gewinde i kod mene su amortizeri i crvene opruge al je moj meni nekako legao puno vise, koje si ti opruge stavljao ako nije tajna ??

H&R crvene opruge sam stavljo,meni je passaner dovoljno spao,zavisi iz kojeg ugla gledas auto,a i na slikama nije ko uzivo,uzivo mnogo bolje lezi na podu,evo i slika od H&R opruga,i na drugoj slici vidi se da u passanera crveno zraci opruga :icon_smile:





PS ko zna mozda do godine budu i gewinde :icon_question::icon_biggrin:
 
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

trebale bi ali ove sto ja hocu su 2000.- svicaraca tj. caa 2600.- km,a na ovu recesiju treba dobro razmislit :lol:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

Frenkie-3B je napisao(la):
trebale bi ali ove sto ja hocu su 2000.- svicaraca tj. caa 2600.- km,a na ovu recesiju treba dobro razmislit :lol:

hehe reecesija majka, al ja neznam kakve su te geewinde ja sam za svoju dvicu nasao 1400 eura neke sport edition, pa kontam da i te nisu bas skupe za passata =). A razumijem te sta zelis reci da auto uzivo i na slikama ne izgleda zakucano zavisi iz kojeg ugla ga slikas i gledas u svakom slucaju dobar je nema sta
 
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

takac je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
trebale bi ali ove sto ja hocu su 2000.- svicaraca tj. caa 2600.- km,a na ovu recesiju treba dobro razmislit :lol:

hehe reecesija majka, al ja neznam kakve su te geewinde ja sam za svoju dvicu nasao 1400 eura neke sport edition, pa kontam da i te nisu bas skupe za passata =). A razumijem te sta zelis reci da auto uzivo i na slikama ne izgleda zakucano zavisi iz kojeg ugla ga slikas i gledas u svakom slucaju dobar je nema sta

te sto ja hocu su KW gewinde V3

eo slika

 
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

eh ovako :icon_smile: posto je polako ali sigurno nastao zimski rezim a ja svog passaratija zimi ne vozam nego odmara u garazi osim ako nema snijega pa mu malo protegnem noge s vremena na vrijeme,i mislim da nece biti nekih vecih izmjena tokom zime mozda neki detalji sitni, zato cu napraviti jedan mali update sa PS-om koji mi je odradio tvroglavi jos jednom mu hvala ;)



treba nesta smisliti preko zime sta bi se moglo na proljece novo odraditi na passaratiju
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -

dobar passerati i dobar,,,,ma ne dobar odlican,,,a sta zimi ides pjeske:lol:,,,,pozzzzz;)
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -

dobar passat,rijetko koji vlasnik ima priliku da svoje auto tako pazi,da ga zimi ne voza itd,svaka cast,samo naprijed,passonja je i vise nego dobar;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top