Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

Ma ne sumnja niko da ne odrzavas auto;)

Passat je prelijep:cool: za mene najljepsa ova serija, tvoj je poseban.:icon_biggrin:

Gledam postove iz garaze a nikad ka ostavim utiske i dojam o autu:cool:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

svka cast za passata, pravo mi se svidja, sretno u nastavku ;)
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

Mozes li mo objasnit jednu stvar.
Skoro svako auto u Bosni sto vidim, a da pri tome ima svicarske table izgleda prejako... To neke felge jotare, gewinde... ako je japanac karambolke dobre, znaci bash vrh auta. Jel' tamo fakat tako jaka tuning scena da je skoro svako drugo auto sredjeno il' mi se to samo ucinilo :icon_question: :icon_smile:
 
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

Jeste jakooo jakoo jaka i vellika..Tako je i kod mene, kod njih su skupi djelovi,al jake plate...Pa im se moze :)
Al iskreno imaju stila za tuning..
 
Početnik
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

vw_damir je napisao(la):
Mozes li mo objasnit jednu stvar.
Skoro svako auto u Bosni sto vidim, a da pri tome ima svicarske table izgleda prejako... To neke felge jotare, gewinde... ako je japanac karambolke dobre, znaci bash vrh auta. Jel' tamo fakat tako jaka tuning scena da je skoro svako drugo auto sredjeno il' mi se to samo ucinilo :icon_question: :icon_smile:

evo sta cu ti ja rec..barem je ovo moje misljenje...
dakle kod njih je POLICIJA jako zahebana,pa tako da moraju ugradjivat samo one ajmo rec HOMOLOGIRANE DJELOVE,i jos moraju imat racun od toga,i racun gdje su to ugeadjivali,dakle nema one NAS 3 DRUGAi GAJBA PIVE...nego lijepo u radnju pa ti ljudi srede,sto ti naravno platis....barem je ovo moje misljenje,i volio bi znat ako grijesim ;)
 
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

vw_damir je napisao(la):
Mozes li mo objasnit jednu stvar.
Skoro svako auto u Bosni sto vidim, a da pri tome ima svicarske table izgleda prejako... To neke felge jotare, gewinde... ako je japanac karambolke dobre, znaci bash vrh auta. Jel' tamo fakat tako jaka tuning scena da je skoro svako drugo auto sredjeno il' mi se to samo ucinilo :icon_question: :icon_smile:

jest brate bas je jaka i kvalitetna tuning scena ovdje u svici,a ima dosta i anti tuninga ili pretjerivanja pa ode u kich :icon_smile:

Lija je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Mozes li mo objasnit jednu stvar.
Skoro svako auto u Bosni sto vidim, a da pri tome ima svicarske table izgleda prejako... To neke felge jotare, gewinde... ako je japanac karambolke dobre, znaci bash vrh auta. Jel' tamo fakat tako jaka tuning scena da je skoro svako drugo auto sredjeno il' mi se to samo ucinilo :icon_question: :icon_smile:

evo sta cu ti ja rec..barem je ovo moje misljenje...
dakle kod njih je POLICIJA jako zahebana,pa tako da moraju ugradjivat samo one ajmo rec HOMOLOGIRANE DJELOVE,i jos moraju imat racun od toga,i racun gdje su to ugeadjivali,dakle nema one NAS 3 DRUGAi GAJBA PIVE...nego lijepo u radnju pa ti ljudi srede,sto ti naravno platis....barem je ovo moje misljenje,i volio bi znat ako grijesim ;)

bas tako sve ti je uvedeno u saobracajnu znaci svaka modifikacija auta i mora imat tüv garantno pismo inace skidaj + kazna
 
Početnik
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

i da zaboravi naspomenut....PASSONJA je vrh,extra bgm...bas mi se svidja ono skroz...rijeci hvale i max respect od mene..heehhe;)
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

passat je mjera:cool::cool::cool: a za scenu... šta reći zemlje zapadne evrope su meni najjači, a amerikance ne volim, pretjeruju u svemu pa i u tuningu, čast izuzecima:cool:;)
 
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

black_devil je napisao(la):
Jeste jakooo jakoo jaka i vellika..Tako je i kod mene, kod njih su skupi djelovi,al jake plate...Pa im se moze :)
Al iskreno imaju stila za tuning..

drug skupi dijelovi jake plate ali i visok standard nemoj zaboravit,tako da ti od plate ne ostane dosta ili ponekad nista :icon_smile:
 
Početnik
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

ma u biti u svim zemljamam je u principu isto..dakle jest da ti vise zaradis ali brate imas veca davanja...prema drzavi,pa valja se hranit,pa ovo pa ono,jos ako ulazes u nesto onda si DONJI....bas kao i kod nas...:icon_smile: sry zbog spama :icon_exclaim:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

passat je extra,mislim da su sve rijeci potrosene,sve je vec receno,ja jedino mogu reci svaka cast na autu,,mjera je nema govora;););)
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -

Frenkie-3B je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
dobar passerati i dobar,,,,ma ne dobar odlican,,,a sta zimi ides pjeske:lol:,,,,pozzzzz;)

hvala :icon_smile:,zimi i svaki dan vozam ford mondeo mk2 ;)

:lol::lol::lol: ma ja nije paša za svaki dan... tu je mondeo magarac:cool::cool::cool::cool:;):D

hehehe bas tako drug magare sa 220 000 km :lol:

u mene 219 000:lol::lol: al ide:D;)
 
Član
RE: Frenkijov Passarati -pred proljetno ciscenje 02.03.10

sve je bas tako kako ste napisali!!! Al nema mjeseca da mi sta ostane i ako malo sta ostane to se ostavi na stranu da se more sta na auto uradit hehe....
Ufff al dere ovdi Policija to sam ove zadnje dvije godine bez vozacke smjeo dozivit!!!!!
Nedaj boze nikom hehehehe :123:

A Passarati je ko uvjek PRE MOCAN :blackknight:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top