Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

Dobar autic nema sta zaista, samo ja bi ga zakucao jos bi agresivniji izgledao =)
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

Mislim castofon ili cd-player kako hoćeš.mislim :icon_smile:da se ne uklapa u enterijer..pozzz
 
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

bad_look je napisao(la):
Mislim castofon ili cd-player kako hoćeš.mislim :icon_smile:da se ne uklapa u enterijer..pozzz

aha to cd player je panasonicov,ali uskoro ide neki dvd upassanera tako da nije ni ovaj nesto strasan za sad,osvjetljenje mi se uklapa extra sto sam ga tada i naj vise uzeo,a za okvir znam da nije najprilagodniji interijeru ali jbg tada nije bilo drugih solucija osim ove,bice zamijenito :icon_smile:
 
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

danas narucen ovaj zadnji lipp a la RS4 ili M3,za jedno desetak dana bice postavljen na pashu,uslijedice slike kako to sve izgleda.




:123::123::123:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

prelijep je ;)
a cim stigne kad postavis i sve to opet slikaj :D
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

ma nema sminka je fakat, meni samo bode oci sto je dignut jer ti bar imas dobre ceste, mi koji vozamo po makadmskim asvaltima kucamo auta pa vozimo nekako mozes i ti uglavon dobar je nema sta zaista svaka cast
 
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

takac je napisao(la):
ma nema sminka je fakat, meni samo bode oci sto je dignut jer ti bar imas dobre ceste, mi koji vozamo po makadmskim asvaltima kucamo auta pa vozimo nekako mozes i ti uglavon dobar je nema sta zaista svaka cast

pa nije sad da je skroz dignut ovjes je radjen,nisu gewinde ali opruge su druge care
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - nove slike-20.09.09

samo da mu jos skines znak na gepeku(to jeste da zatvoris)da dodje do izrazaja ovaj spojleric:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top