Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Član
nova obuća od "zetec s" modela, nove gume 225 40 18, naprijed barum bravuris 3, nazad sportiva super z+, jer sam u augustu pokupio zadnje 2 barum na stanju... :(






zimski 205 55 16 setup i ljetni 225 40 18, prečnik je isti, tako da i visina auta ostaje ista :)




Pošto je dženi pitao za ložu, evo slika koliko ide na loži sa 310 000 na satu i 18", 210 u konačnici po satu...
 
Član
Malo prije i poslije....
foliju sa farova sam stavio jer mi je jedan far bio tamniji od drugog, a nisam mogao naći drugi, pa se razlika manje primjetila. Sada je skinuta folija sa farova,,,





I unutra... malo kože, malo boje na pravom mjestu, "par " dioda i 50metara kabla i to je to


nabavio sam opet malo muzike...
- Alpine radio cde 9882ri
Bqu32br.jpg

- Alpine V12 serija F405 za woofere

- Alpine V12 serija F305 za vrata

- 2x12" Kenwood W303 u kompresiji

- Coming leaving home modul

Weitec opruge, naravno kod nas nema ni za lijeka, ali Švabo je Babo :D

 
Član
jesi ga nalozio na ložu :D
džaba sve ja opet ne smijem sipat :D dva put nasuo na ovoj jednoj benzinskoj našoj gdje znam da toče lože, dolazi mi prijatelj i on samo sto je nasuo na toj benzinskoj te lože počelo mu auto pravit probleme nakon eto par kilometara :confused:
 
Član
jesi ga nalozio na ložu :D
džaba sve ja opet ne smijem sipat :D dva put nasuo na ovoj jednoj benzinskoj našoj gdje znam da toče lože, dolazi mi prijatelj i on samo sto je nasuo na toj benzinskoj te lože počelo mu auto pravit probleme nakon eto par kilometara :confused:
potrefi se loše gorivo jbg, i ja sam jednom nasuo, bilo loše gorivo... dešava se, 1 od 110 rezervara :p Znam samo da 10ak km više pređem nego sa dizelom i da ide bez ikakvih gubitaka snage.

a to je sugestija, isto čipuješ pa ode turbina nakon 10k, a u biti bila je i prije čipovanja pri kraju :D
 
Dobar Mondeo pravo!
Felge si pogodio samo tako.
Nisam vidjao auto prije, ali pratim od sada!
Cekamo postavljene opruge. :rolleyes::D
 
Legend
Ovo je jedan od najboljih Mondea koji sam ja do sada vidio, kada uzmemo u obzir kilometre koje je presao. Motor radi idealno, pritisak na pumpingotov pa u fabrickom stanju, preliv na injektorima idealan, nikad se nebi reklo da je presao te kilometre.
 
Član
i meni se svidja ova linija pogotovu facelift od 2004g,auta su super a nisu skupa,nego mogul ove stopke na tvog..:D
Ford-mondeo-mk3-opinie.jpg
 
Član
Ford je vrh , bas si ga uradio kako treba , felge , zadnji branik mi se pravo svidja , ma u globalu auto kao auto je ispalo pravo dobro.
Respect!
Zanimaju me ti farovi na sta ce liciti :D ?
 
Top