Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Član
ima fabričko osvjetljenje poda kada se vrata otvore ili otključa auto, na to sam spojio panel od 3x5050 smd, a na poziciju panel 3x3528smd, samim tim se čini kao da se dimuje, u biti je razlika što 5050 ( plcc 6) su veće diode i samim tim jače sijaju od 3528 ( plcc 2), " simply as clever ", treba se snać jbg. Dobro je što fabričko osvjetljenje drži sve dok se auto ne upali, samim tim preuzimaju 3528 i nema prekida nikakvih u osvjetljavanju. Ima tih još "džidža" što imam u planu, osvjetljenje šteka unutra i vani, osvjetljenje retrovizora, osvjetljenje ispod vrata itd ali po malo, previše je hladno da se sada šta radi, a i treba prikupiti sav materijal sa e - jeba :D... Pošto mi je sređivanje eksterijera previše skupo, više ću se bazirati na enterijer, pa ćemo vidjet na šta će izaći :)
 
Član
Extra ovo sa osvjetljenjem drug. MIslim da sam dns masineriju vidio u TZ na aerodromu parkiranu, ako se ne varam xD
 
Član
Nova sjedišta, vozačevo full el podesivo, oba sjedišta sa grijanjem i tacho u novoj boji :)
evo video, audi pa hajde :D




























 
Poslednja izmena:
Član
ma poručio mi sa e-jeba, ja nešto karticu zezno. Ma imam ja diode za klimu, ali malo mi je to mrsko, pa se vadim da čekam od Col3-ta :p i Moram riješiti seatbelt grešku... valja pregledati sve, pa na poništavanje greške, sad su airbags off :)
 
Top