Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Član
Mondeo je vrh, zlo, ja bi samo neke atraktivnije felge nasao za njega, nisu ni ove lose al previse su mi nekako "mirne" i obicne za njega, vise idu na neku eleganciju nego na ovaj sport titanium st look.
 
Član
Mondeo je vrh, zlo, ja bi samo neke atraktivnije felge nasao za njega, nisu ni ove lose al previse su mi nekako "mirne" i obicne za njega, vise idu na neku eleganciju nego na ovaj sport titanium st look.

Done.jpg

Ili ovi jelenski rogovi ili neke bijesne Vossen felge.. Mada i ove na njemu mu fino stoje, ne bih ja tu nista dirao realno :D
 
Član
Mondeo je vrh, zlo, ja bi samo neke atraktivnije felge nasao za njega, nisu ni ove lose al previse su mi nekako "mirne" i obicne za njega, vise idu na neku eleganciju nego na ovaj sport titanium st look.

Ova kombinacija branika i pragova s ovim felgama je dolazila u Zetec S izvedbi i cinijednu cjelinu. Tesko mi je nac neke dobre felge, zato sam se odlucio za ove originalne. A posto idem uskoro iz drzave, ici ce novi auto i onda idemo zesce :D

Done.jpg

Ili ovi jelenski rogovi ili neke bijesne Vossen felge.. Mada i ove na njemu mu fino stoje, ne bih ja tu nista dirao realno :D

Dobro stoje od focusa st225, ali tesko nac. Na piku ima nekih od volva felgi i nekih ruznih 18-19"
 
Član
Neko ti je bas dobro sfuserio folije

Auto je top, uradjen bas sa stilom, i zlaja to radi super. Najljepsi mondeo na nasim cestama sigurno

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
Bio kod pajde Ivice da oprobam njegove 20" s S Maxa i tako se zarazim Kroz dva dana naletim na te felge i kupim ih, krive i izgrebane ali sredice se. Inace Ivica pravi domacin cojk, opro felge prije probe I ne da ic kuci

Ne pasu gume, 245-35-20 su i predebele, meni treba 235-30-20, ali za sada nista od toga jer se selim u Svabiju za dvije sedmice.

IMG_2651.JPG IMG_2650.JPG IMG_2645.JPG
IMG_2780.JPG
IMG_2781.JPG
 
Top