Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

BHT Ovisnik
Po pitanju tih dioda evo ga, ja ti nisam stigao nista javljati jer mi je na poslu ludnica samo takva, samo radim i kuci spavam i tako u krugm, po 2 smjene radim,nocnu i pru zajedno,pa ev tek sad da ti javim,pa ti skontaj sta je,ni para ni sijalica, popusio sam na isti nacin 3 seta xenona i 4 parking senzora,ja neznam koji je klinac ovom ebayu,al nis para ni artikala jebli sebe.
0wHnwrd.jpg
 
Član
Naću ja tebe druže u Mostaru i ........











otićemo popit koju :p Nema veze, dešava se... Hvala tebi što si poručio, nije neka cifra, tako da halal im bilo hahaha :D
 
Član
@CoL3: otvori paypal dispute i trebao bi bar da dobijes novac nazad, posalji im ovu sliku koju si poslao ovdje kao dokaz o prevari ;)
 
Član
Svašta se radilo, pa da počnemo, unutra sve završeno... Rađeno osvjetljenje tapacira, cirka 30m 2x0.75mm2 kabla provučeno, osvjetljnje tapacira sa donje strane kada se auto otključa ili vrata otvore, kao i osvjetljnje kada se auto upali, crvene boje u pretincipa tapacira. Osvjetljenje retrovizora na isti fazon, stalno crveno osvjetljenje pod nogama naprijed/nazad, a bilo kada se auto oktljuča/ vrata otvore. Osvjetljenje svih puhaklji, ponovo lakirana konzola, i šlaga na kraju, komplet prelikariano auto... Krenulo se sa haubom i branicima, i završilo na kompletnom.






















Maska je također bila oštećena od udara, tako da sam je išmirglo i presvuko mat crnom folijom







Osvježene plastike, jedan dio, u planu je sve unutra osvježiti...













Ubačen novi Led displej od klime, jer sam rastavljanjem stari slomio...
 
Poslednja izmena:
Član
Neki su seljaci toliko stegli matice, da ih ne mogu odvrnuti... a jednu maticu su od siline smotali. Počele su mi i krom kapice spadati, inače su matice originalne i to se inače ne dešava. uz to mi je i teleskopski ključ puko, nije to neki kvalitet, ali što je previše previše je. Pa sam samo jedan točak uspio skinuti :D










 
Član
Bogami dobrih zivaca imas, iako mi ti ne izgledas kao neko sa zivcima :D
O talentu i znanju necemo pricat, ko god je probao slicno zna o cemu govorim. Unutrasnjost je vrh, i vani je odlican sad. Mozda blago da zatamnis stakla, i projektore kad bi ubacio bilo bi vrh
Crni farovi sa maskom bi se uklopili samo tako, malo da ubiju sivilo
 
Top