Ford ili Golf ?

Ford ili Golf ?

I jes skupi para za e39 i sta onda dodje servis placi kraj njega. Zadnju marku dao na auto.i ne daj bože kvara. Ima.dosta finih auta za 8000 a da nisu skupi za odrzavati. Sad samo cekam da neko napise e39 ima odrzavanje kao i golf 4 ili focus

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
I jes skupi para za e39 i sta onda dodje servis placi kraj njega. Zadnju marku dao na auto.i ne daj bože kvara. Ima.dosta finih auta za 8000 a da nisu skupi za odrzavati. Sad samo cekam da neko napise e39 ima odrzavanje kao i golf 4 ili focus

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Manje vise održavanje, ja sam ih gledao zadnjih mjeseci nekoliko i mislio uzeti, ali skoro svi su vec toliko zapusteni za tu cifru da se ne isplati uzimati.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
I jes skupi para za e39 i sta onda dodje servis placi kraj njega. Zadnju marku dao na auto.i ne daj bože kvara. Ima.dosta finih auta za 8000 a da nisu skupi za odrzavati. Sad samo cekam da neko napise e39 ima odrzavanje kao i golf 4 ili focus

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Jedino ovjes skuplji i eto to odrzavanje automatskog mjenjaca. Ali to se nadoknadi time sto nema zupcasti remen nego lanac. Sve je to kako se naleti i koliko je ubijano auto
 
Manje vise održavanje, ja sam ih gledao zadnjih mjeseci nekoliko i mislio uzeti, ali skoro svi su vec toliko zapusteni za tu cifru da se ne isplati uzimati.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
Ima.jedan oko 8000 2.5 dizel u tip.top stanju drugar prodaje ako si zaintersovan javni u pp

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
I jes skupi para za e39 i sta onda dodje servis placi kraj njega. Zadnju marku dao na auto.i ne daj bože kvara. Ima.dosta finih auta za 8000 a da nisu skupi za odrzavati. Sad samo cekam da neko napise e39 ima odrzavanje kao i golf 4 ili focus

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
servo pumpa sa zamjenom 100KM, mikroremen 35KM, zadnje pakne za rucnu 50KM sa zamjenom... sto sam ja mijenjo na E39, za tu klasu auta je to jeftino, ima dijelova sto su skuplji a ima i jeftiniji
velika je razlika vozat golfa i forda u odnosu na bmw, a bmw ako se normalno vozi nije velik potrosac, meni je 3.0D trosio u prosjeku 8L
 
Član
Ima.jedan oko 8000 2.5 dizel u tip.top stanju drugar prodaje ako si zaintersovan javni u pp

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Kupio sam SAAB, a dizela ne bih nikad svojim parama kupio, jedino da ga odmah sutra prodam za duplo.
Gledao sam isključivo benzince, otvorio sam i temu ako neko nadje nešto zanimljivo, tražio sam i našao auto, a grobova se nagledao na sve strane.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Kolega je pre neki dan uzeo fiat cromu 2006 za 7000km, ja onakvog fiata jos nisam vidio, full oprema, koza, panorama sa velikim siberom,parking senzori....

150ks/110kw

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
 
Član
http://www.olx.ba/artikal/12321939/opel-vectra-2-2-dti/ sta je sa ovog auta plus registrovan citavu godinu a i blizu ti je...mislim da za te pare mozes uzeti kosto je neko napisao limuzinu a ne ove sepete,al opet sve zavisi sta zelis,koliko imas godina jel imas porodicu,jel zelis nesto jace ili sa manjom potrosnjom..ali znam da u toj cijeni golf 4 otpada jer ima dosta mladjih i boljih kolica.
 
Top