Ford ili Golf ?

Ford ili Golf ?

Uskoro kupujem svoje prvo auto, a nemam iskustva sa autima pa imam par pitanja...
Razmišljam o golf 4 2002-2003 ( 1,9 , 1.6) ili ford focus mk2 2005-2007 (1.6 16v), budžet mi je 8000km ( sa registracijom...)
Šta odabrati, koje su mane kod njih, cijena diljelova i sl...
Hvala na svakom savjetu.
 
Član
Za te pare ni jedno ni drugo.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Oh pogresno si me shvatio, Fordu ne fali nista. Cak sto vise vjerujem da mozes naci boljeg i ocuvanijeg Focusa prije nego gofa...al onaj balkanski mentalitet ce prevagnuti i ti ces uzet Golfa 2002/3 godiste sa 175.000 kilometara. U extra stanju.
Ma da je menii samo solidno ocuvan bio on Golf ili Ford, da nisam svaki drugi dan kod majstora ;)
 
Član
Ma pusti mene kraju, psihijatar na godisnjem pa sam dao sebi oduska.
Opet ponavljam, ni jedno od ta 2.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ja bih prije golfa 1.6, prvo u tom godistu su veciinom ispravljene greske, za te pare koje si naveo, i jeftinije mozes naci sa jako dobrom opremom, da odradis servise, registraciju, 2 seta guma. Da ga sebi bas pripremis za naredni period.
i veliki plus, dosta povoljniji za odrzavati. U normalnim okolnostima ima i nisku potrosnju.
 
Ja bih prije golfa 1.6, prvo u tom godistu su veciinom ispravljene greske, za te pare koje si naveo, i jeftinije mozes naci sa jako dobrom opremom, da odradis servise, registraciju, 2 seta guma. Da ga sebi bas pripremis za naredni period.
i veliki plus, dosta povoljniji za odrzavati. U normalnim okolnostima ima i nisku potrosnju.
Hvala druze ;)
 
Top