Ford ili Golf ?

Ford ili Golf ?

Član
Imam Golfa 4 1.9 TDI-a PD 100 ks duze vrijeme tj. 5 godina sve pohvale za auto u tih 5 godina nikakvih kvarova samo promijenio disk plocice akumulator i standarno gumice balans stange i te sitnice. Samo redovno i kvalitetno odrzavanje i nemas problema. Minus nije toliko prostran ako ces sa njim na duze staze i kao obiteljsko auto :D Toliko od mene moje skromno misljenje hehe :D
 
Samo ne znam zašto skoro svi zaobilaze Forda, meni baš fino izgleda Mk2, i cijena im je manja od konkurencije, da li je to zbog nekih kvarova ili nešto dr. nezz, ili je zbog potražnje ??? Ili je to naš mentalitet pa samo daj samo golf :D
Ima li neko na forumu mk2 1.6 16v pa da napise neka iskustva ?? :p
 
Član
A bolje mi je uzeti dobro ocuvanu cetvorku sa dobrom opremom nego neku razhabanu peticu ;)


Boga mi i ja sam mislio da ce bit losa za te pare,ali sam se prijatno iznenadio,tek uvezena iz Njemacke,digitalna klima,grijanje sjedala.A i Focus nije los izbor,vjerovatno se moze nac u urednijem stanju od petice za te pare,jer kod nas ako nije uvezeno onda razhabano jbg
 
Član
Od ova 3 Gnjolfa se ne zna koji je ofucaniji više. Foki djeluje uredno, ali i nije nešto.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Top