Ford Focus,Fiat Stilo,Opel Astra VASA MISLJENJA ?

Ford Focus,Fiat Stilo,Opel Astra VASA MISLJENJA ?

Član
bbi8 je napisao(la):
Delphi lafeta i jeste u anetu 200km. Za tu lafetu ti i pricam. Naravno, mozda po evropi i njihovim putevima ta kugla moze preci 200 000-250 000km al kod nas 50-60 000km max

e pa moj ima 180km i kusur i jos ne lupa ;) cuj 200KM zamjenska lafeta stvarno puno pa orginalna je 250KM :icon_rolleyes:
 
Član
bbi8 je napisao(la):
ovaj stilo ti nije los, samo dijelovi preskupi, kugle i seleni non stop odlaze (marka delphi u anet-u, a bolje nema kod nas). zimi grijanje nula bodova a brave uvijek skoro zaledjene, motor jtd pretezak polomi sve ispod sebe na nasim putevima al istina je da stvarno malo trosi na otvorenom oko 4L/100km. Najbolje ti je uzeti za te pare kakvo francusko vozilo bolji su i od njemackih i od talijanskih. Nasi su putevi pravljeni za stojadine, juge, golf 2, ko god bolje od toga uzme po mom misljenju samo ce jade sebi navuci. A o mehanicarima da i ne govorim..sve su to SAMOUKI ŠARAFAŠI koji su se nasli na prelomu od auta sa karburatorom do anjsprica pa ni jedno ni drugo ne znaju da poprave. Ne znam jarane sta bih ti rekao...

Oooooo....sta covjek sve napisa! Jel ti druze vozis stila ili si to cuo na kafi nedje reko jaran,a njemu pricao od rodjaka,amidzin mali.,ciji babo inace vozi stila???
 
Član
Kad sam isao iz sarajeva za novi sad ili beograd prosjecna brzina mi je 60km/h a potrosnja 3,8l/100km ljeti a zimi 4,1. ISPROBANO PREKO 20 PUTA

vozim stila godinama..znam o cemu pricam

vozim stila godinama, znam o cemu pricam
 
Član
pricam ti na otvorenom...ljetos na more isao 3,8l/100km. Felge 16 a u petu oko 70-75km/h prebacim...
 
Član
Ja ne znam onda sta covjek vozi! :lol::lol: Aj sto se kvari trap stalno i idu kugle krajnice ko halva,al sto trosi smijesno tek to je.... :lol:

@Stilo bice da kod nas nisu nikako ista auta ili ti i ja veze namamo! ;) :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
bord uvijek laze, po bordu auto bi moglo trositi i 2l/100km...
vi koji ga vozite znate, i evo par ljudi na 17kama voze i nemaju problem s krajnicama, lafetama...ja vozim brava koji kao isto 'ima' mekan ovjes...lik na tehnickom nakon godinu dana voznje, komentarise da je ovjes u odlicnom stanju a ja ga tjeram na 16kama cijelo vrijeme ..tako da je to suplja..naravno stilo nije namjenjen da u njemu prevozis kurbane i gradjevinski materijal, sto jedan prosjecni bosanac ocekuje od auta ...cesta, malo makadama, i nema brige za to, za sve ostalo tu je golf 2 :) (ne zato sto se ne kvari nego sto za 100km promjenis komplet ovjes i platis ruke :D)...
 
Član
krajnica trw orginal nece...al lafeta mu je slaba mana...

bord u stilu ne laze...zato sto kad pustis gas pise 2l/100km...lazu ovi sto im se nula pojavi kad puste gas nizbrdo...ljudi provjereno 100 puta 4,1 zimi a 3,8 ljeti na otvorenom po nasim balkanskim putevima ja sam u autu. Brzina 80-100km/h
 
Član
ako ti trosi 3.8- 4.1 onda je to neki močan stilo, jer to je nemoguce , da je rekao neki vw da golf toliko trosi , pa ajd :D

:icon_exclaim:
 
Član
hocel ko po pare?? daj da zaradim i ja koju marku..

ne znate ba voziti dizele nemojte se brukati ovde po forumu...modernijeg dizela ti je dovoljno da vozis ispod 1800- 2000 obrtaja na otvorenom i da ti potrosnja bude kao moja...nema potrebe dizela voziti na 3000 obrtaja ...nije benzinac...dizel je traktorski motor on gura...
 
Član
ne kazem ja da tebi bord ne pokazuje toliko , nego da auto trosi vise nego sto on pokazuje..to neka je 0.5 l ti to ne mozes osjetiti vjeruj ;)

p.s. drug uzmi stila, vidis da te svi navracamo :)
ako je moguce dobrog jtd uzeti za 8k,
 
Top