Folija - Malo vjezbam za auto :)

Folija - Malo vjezbam za auto :)

Član
Hvala TAXI, znam za to samo ne znam gdje to kod nas da kupim :icon_rolleyes:

schani pa ima svuda po radnjama iliti firmopiscima ili kako se vec zovu ti koji prave reklame, ja sam koristio avery foliju najobicniju, a svakako ima i kvalitetnijih = skupljih.

Recimo za vani lijepiti po velikoj povrsini = cijelo auto treba uzeti cast 927 cini mi se da je oznaka.

Ova obicna dodje 3-4 KM po duznom metru a sirine 60 cm, a sledeca sirina, malo rijedja je 120 ili 130 cm pa opet cijena po metru duzine bude 5-7 KM

U svakom slucaju zavisi sta lijepis, ja sam uglavnom sitnice neke lijepio, unutrasnjost, rucke i gluposti, ali sam i po koju vanjsku lajsnu lijepio i prezivilo je zimu i ljeto i nije se nista ni skupilo ni povuklo niti bilo kako promijenilo oblik. Ljeti se przilo na suncu a zimi sam strugao led sa tih dijelova a koristio taj Avery najjeftiniji koji ima i nista mu se nije desilo, cak se nije ni izgrebala folija dok se lak na autu prilicno lako izgrebao :icon_biggrin:
 
Član
imate sad hit folije..imitacija karbona itd....cijena metra kvadratnog te folije je oko 70-80km vpc.... pa vi vidite.. i nema teorije da se odlijepi na suncu ako se dobro zalijepi..odlijepi se ta jeftina folija....a ova nece sigurno...
 
Član
damko je napisao(la):
imate sad hit folije..imitacija karbona itd....cijena metra kvadratnog te folije je oko 70-80km vpc.... pa vi vidite.. i nema teorije da se odlijepi na suncu ako se dobro zalijepi..odlijepi se ta jeftina folija....a ova nece sigurno...

sve jedna ce se odlijepit ili popucat bez odgovarajuceg primera!!!

pozzz
 
Član
Pa evo ova moja se nije odlijepila a najjeftinija je i bez prajmera je i prezivila je jednu zimu i ljeto i kazem przila se na suncu i strugao sam led s nje.

A ne bih rekao da sam je ja nesto bolje zalijepio nego sto bi neko od vas, mislim nikakva to pamet niti tehnika niti znanje nije, jedino se ubrza malo vremenom, al sve na sto sam pazio je da sto bolje mogu ocistim i odmastim povrsinu na koju lijepim nista drugo nisam posebno radio.
 
fenomenalno izgleda, al nije to folija za obljepljivanje tkanine brzo ce se istrositi i poceti guliti, ako treba posaljem ti kontakt osoe u koje mozes nabavit pravu foliju po povoljnoj cijeni.
 
Član
1. Ne obljepljujem tkaninu nego plastiku,
2. Po tkanini i ne bi valjalo lijepiti nikakvu foliju cak i ako moze,
3. Jeftinija a bolja od ove ne postoji :)


Ali hvala :)
 
Top