Folija - Malo vjezbam za auto :)

Folija - Malo vjezbam za auto :)

Član
Golf Cetvorka Rucke, ovo vam je poznato :

2iwaz4n.jpg

5uk7sp.jpg

wpngz.jpg


Pa sam onda ja malo lijepio foliju :D i evo rezultata :

2zxyvjn.jpg

znlmo1.jpg

oqvqte.jpg


I na kraju mala greskica normalno :) ali se ne vidi mnogo, za drugo lijepljenje je super:

25kivpi.jpg
 
Član
Da se nadovežem na ostale,daj još info :D

I obavezno da nam javiš kako se ponaša nakon korištenja
 

DLS

Početnik
ja mislim da se sa fenom radi.. i ta samoljepljiva folija :icon_question:
 
Član
daj samo malo vise informacija,koja je folija u pitanju,nacin na koji si je lijepio i ostale stvari,ovo predobro izgleda;)
 
Član
Lijepo izgleda...hajde malo nas posavjetuj...kakvu si foliju koristio,gdje si kupio,koje ljepilo...koji je postupak ljepljenja isao pa da se i mi oprobamo ! ;) :cool:
 

DLS

Početnik
ova folija je samoljepljiva..kakvo ljepilo? i fen i princip je isti kao sa folijama za stakla..samo ovde imate udubina i neravni povrsina ..zato sluzi fen da se to rastegne.. :icon_smile:
 
Član
jao ovoje spas za passata od mog starog isto ogulile se rucke ovako ...i onaj dio gdje se nalaze dugmici za prozore gepek .... eh kao sto su svi zamolili znaci gdje si kupio foliju koliko je kvadrat te iste i dali ima u drugi bojama ili samo ovako.... :D;)
 
Član
odgovori na gore navedena pitanja i mene interesuju prijatelju :D

EDIT: znaci gdje si kupio foliju i kako si je zalijepio - prvenstveno to me interesuje (btw i cijena :))
 
Član
folija je MAT koliko mogu da vidim, a ima je svugdje kupiti samo sto treba trazit 5godisnju ili 7godisnju one su kvalitetnije i malo deblje, malo prakse, vjezbe i prikladan alat i sve se da presvuci :D
 
Top