FIAT STILO JTD...kvar rijesen!!!

FIAT STILO JTD...kvar rijesen!!!

Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

ma ruku bi dao da si preskocio negdje neku masu bitnu......
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

Pregledaj ti druze tu masu ponovo... kad Trizex daje ruku znaj da je u pravu...
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

i ja sam sve forume po netu pretrazio ali toga kvara nema nigdje niti ima slicno sta...a mase se sam sve pregledao oko motora i ocistio sve poskidao i kleme ocistio crko dok sam sve vratio na mjesto.pregledao da nema gdje vode da nepada na osigurace al nema.ovaj mi kaze rucice ovaj ono tak da sam bacio pare djaba.narucili su me u ponedjeljak u fiatov servis da dodjem na dijagnostiku pa cu vidjet sta je kako je.ovako bezveze kupujem neke stvari koje su ispravne i bacam pare...

Skidao sam i kleme...bile su skinute al opet nista kad sam ih vratio.neznam mozel biti do motora od brisaca da negdje brlja nesto pojma nemam samo nagadjam...svako sto mi je rekao ja sam to uradio.
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

Vidi da ti nenavlaci vlagu kod onih osiguraca sto budu ispred akumulatora neko je imao s time problema.
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

a valjda ce skontat druge mi nema...jbg...ja neznam sta vise moze da bude.kod mene je neki poseban slucaj:lol:

gledao sam oko osiguraca da nema vlage ili da voda slucajno nepada gdje ma nista suho ko barut...pregledao zice da nisu gdje ostecene ma nista.
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

uceraj negdje na toplo nek se isusi auto , da nije protjeran negdje kroz vodu a nema zastite?
jbga i ja mlatim i nagadjam a volio bih da ti se to rijesi :(
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

bio je u garazi i osusio se skroz neznam fkt...a nisam te mase unutra i neznam gdje su.jer onaj u fiatovom servisu mi je rekao da pregledam mase oko motora i da ocistim i pitao sam ove unutra mase kaze bitne su te napolju pa sad:icon_question:...a ja veze nemam gdje su te mase unutra.
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

e tu smo dakle.....mora biti negdje barem jedan "point" da se tako izrazim za potrosace interijera, i poprilicno sam siguran da se i motor brisaca spaja na to.....ono, kontas ,zasto bi iko provlacio recimo jednu debelu zicu za masu za sve potrosace unutra direkt s akkua kad moze da je zasarafi negdje prikladno ispod akumulatora na sasiju, a zatim na neko mjesto u kabinu i pritom ustedi u proizvodnji bruku para na milion proizvedenih auta :)

to je vjerovatno vec posao rastavljanja par plastika, al' obicno je kod fiata, bar ovih malo starijih, lijevo od volana, iza instrument table....moze se doci do nje kada se poskidaju plastike iznad vozacevih nogu, ispod volana....
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

vidjet cu jos te mase kod volana rastavit ocistit i pregledat sve...nepreostaje mi vise nista jos to a drugo sam sve pregledao.
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

Morao sam prokomentirati ove svoje kolege koje voze ili su vozili Stila 16 16v, mislim o potrošnji često se vozikam njime i potrošnja prosječna nikad nije prešla 7l/100km a to da troši 10 litara stvarno nije istina na otvorenom board pokazuje 5,5 i ako laže kao što kažu da zna lagati ne laže više od 2 litra tako da potrošnja od 10l je nemoguća jedino ako vozi u prvoj na 5 ili više rph pozdrav svima naravno to je moje iskustvo
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

dinamozg je napisao(la):
Morao sam prokomentirati ove svoje kolege koje voze ili su vozili Stila 16 16v, mislim o potrošnji često se vozikam njime i potrošnja prosječna nikad nije prešla 7l/100km a to da troši 10 litara stvarno nije istina na otvorenom board pokazuje 5,5 i ako laže kao što kažu da zna lagati ne laže više od 2 litra tako da potrošnja od 10l je nemoguća jedino ako vozi u prvoj na 5 ili više rph pozdrav svima naravno to je moje iskustvo
otvorena voznja je nesta drugo tad je moguce da trosi 6-7l al gradske ne mogu vjerovati da trosi samo toliko :icon_rolleyes: moj diesel prosjecno trosi po gradu 8l tako da.........
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

Pa i kod mene trosi oko 7.4l do 8l max! Znaci nema boga da po gradu trosi benzinac 7l! To je isti motor kao kod brava,a kod mene on nije silazio ispod 10l!
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

Bravo 16v je napisao(la):
Pa i kod mene trosi oko 7.4l do 8l max! Znaci nema boga da po gradu trosi benzinac 7l! To je isti motor kao kod brava,a kod mene on nije silazio ispod 10l!

nisam rekao da gradske troši 7 litara nego prosječno 7-7,5l ,a to što se pisalo u prijašnjim postovima ispade da prosječno troši 9.5-10l što je nemoguče garantiram mislim moguće ali kod toga vozača i golf 2 dizel troši 6-8l
 
Top