FIAT STILO JTD...kvar rijesen!!!

FIAT STILO JTD...kvar rijesen!!!

Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

moze biti jer to mi se pocelo desavat kad su pocele ove kise padat...pa vidjet cu sve mase i dotegnut ih i naprskat kontakt sprejom jbg.ja sam mislio da nije cd sta zezno stvar jer sam ga stavio kupio onu blendu i raskopco sam cd al ono opet.
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

Jel imas zastitni poklopac na akomulatoru? Zastitne plstike ispod motora i blatobrana? Negdje ti voda ulazi ili dopire do osiguraca koje imas i na akomulatoru!
 
Legend
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

provjeri , glavni kabal mase do kucista sa osiguracima,od sasije do akumulatora..... i dotegni + od alternatora do akumulatora....ne mora biti rijesen problem ali prvo od ovog kreni ;)
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

imam plastiku na akomulatoru i na blatobranima al nemam ispod motora...sve je normalno radilo i odjednom je pobudalilo sve a najvjerovatnije da odnekud voda pada na dzek ili neku zicu i pravi spoj neki.a sutra cu sve polahko mase dotegnut i pregledat.
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

probaj napraviti od neke metalne ploce zastitu ispod auta ili kupi originalnu sa otpada !?valjace ti...
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

eo od jutros pravio,dotegao sve mase i naprsko kontakt sprejom,dotegao plus ugl sve..sve moguce pregledao i ono opet isto.kupit cu relej pa da vidim jel do njega ako nije vozim ga elektricaru treceg nema jbg...
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

imas dijagnostiku gore kad ides od zeljeznicke prema tunelu sa lijeve strane koliko ja znam :(
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

eo vako zvao eletricara i rekao mi da je do rucica ja kupio rucice zamjenio njih i relej ono opet isto...zvao nekog dole sto radi u fiatovom servisu i reko mi da je to posljedica mase i ja sve skino mase oko motora ocistio naprsko i vratio namucio se max i ja upalim auto i brisace ono opet isto i rekao mi je da dodjem na dijagnostiku.to se samo desi kad cu brisaci vremenski upaljeni a na brzo nista sve normala...fkt neznam do cega je jel motor brisaca pri kraju ili sta vec...ako jos ko ima kakvu pametnu nek kaze:icon_sad:
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

kreni prvo od te dijagnostike ;) ovako napamet preko foruma samo se moze nagadjati......i nemoj ti previse vjerovati majstorima vidis bacio si pare za tu rucicu i reley,to je neka banalna stvar u pitanju sigurno ;)
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

samo ovlasteni servis A.C.FIAT ili slicni , plati ali da ti urade a ne na 100 mjesta bacati pare a dundjeri nagadjaju i nemaju pojma...
jbga zao mi je drug ali sta ces ... samo ti mogu reci guglao sam dosta po fiatovim forumima i bas taj kvar jos nisam vidio t.j. nije uobicajan za stila ....

p.s. mozda je glup prjedlog ali probaj skinuti kleme sa akumulatora na 15tak minuta pa vrati onda i probaj brisace.!!!

nista te ne kosta ! :(
 
Top