FIAT STILO JTD...kvar rijesen!!!

FIAT STILO JTD...kvar rijesen!!!

Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

Eh fino je tebi Vedo govorio bjezi od Fiata,al ti jok neces oces ti Fiata,eh eto ti sad Boga pitaj sta mu je,a da si ostao na VW-u to ti se nebi pojavilo nema sanse,eto cak da se i pojavi ti bi to u roku 2h rijesio :) :) :) :) :)
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

haha ma nisam nestao tu sam hahah...problem rijesen bio u fiat servisu crkao motor brisaca.kod njih motor 400km ahaha.dosao majstor u servisu i caprko tamo vamo pola auta rastavio i na kraju mi kaze ma ja se slabo razumijem u elekroniku ja to neradim haha sacekacemo ovog elektricara.a i ovaj dodje veze nea jedva rijesi al et.tako da nisam nesto zadovoljan sa njima...

hahaha Vedo sad ce na proljece opet VW doci u moje ruke al sad ce biti golf kec i ko sebi cu ga radit i motorcic kakav ubacit:123:...haha zovem te kad se bude radilo:lol:


zna li ko kuda mogu provuci kablove od aku do gepeka...pretrazio sve i skinuo plastike kod volana i nigdje rupe...:icon_question:
 
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

Dinno_Gti je napisao(la):
haha ma nisam nestao tu sam hahah...problem rijesen bio u fiat servisu crkao motor brisaca.kod njih motor 400km ahaha.dosao majstor u servisu i caprko tamo vamo pola auta rastavio i na kraju mi kaze ma ja se slabo razumijem u elekroniku ja to neradim haha sacekacemo ovog elektricara.a i ovaj dodje veze nea jedva rijesi al et.tako da nisam nesto zadovoljan sa njima...

hahaha Vedo sad ce na proljece opet VW doci u moje ruke al sad ce biti golf kec i ko sebi cu ga radit i motorcic kakav ubacit:123:...haha zovem te kad se bude radilo:lol:


zna li ko kuda mogu provuci kablove od aku do gepeka...pretrazio sve i skinuo plastike kod volana i nigdje rupe...:icon_question:




ja sam kod sebe na puntu provlacio preko blatobrana tj unutrasnjeg blatobrana pa ispod unutrasnjeg praga pa ispod sjedista i na kraju do gepeka :D :D
 
Član
RE: FIAT STILO JTD...nesto crklo

ja sam sve pregledao i negdje na netu sam vidio da provlace dole kod volana i negdje kod sajbe u cosku i nasao sam gumeni cep kod sajbe al izgleda mi mala rupa i nebi rekao da se moze provuc 50mm kabal.
 
Član
hhahahah rascipovat cemo mi tog stila,hahahahha ko i dvojku sto smo hahahhaahha,nego ljubim ja tebe po hiljadu puta za tog keca :D:D:D:D
 
Član
hahah rastavit cu ja i njega da vidim sta ima :lol::lol::lol::lol:...a kecman dolazi na proljece sad se odmaram preko zime tek sam onog zavrsio haha.e sad cemo keca rastavit na proste faktore
 
Član
Jebo te motoric brisaca, 40Km, odgovara ti skoro sa svakog novijeg fiata, od punta keca pa nadalje.A kad pitas po ovlastenim servisima nemoj ni ocekivati manju cifru.Gospodine, za ovlasteni servis moras da budes dobro potkovan... plus za cetvorku bi ti taj motoric bio 700-800 km u ovlastenom servisu a polovan 70-80-km.
 
Član
Pa da nisi mnogo istrpio da stila nisi poceo rastavljat,a keca ko i dvojku na proste faktore :D :D :D :D :D
 
Član
ma u servisu te oderu ko budalu haha.ja onoga pitam koliko je motor brisaca kaze bolje ovdje i nepitaj 400km hahha.takvi su servisi jbg...

ma bit ce ko i dvojku skroz rastavit samo sto u njega necu sve vracat samo inst.tabla i dva sjedista a ovo sve ostalo napolje ide i trazit motor 16v.jest da ce ga tesko biti naci al iskopat cu ga negdje.velika je bosna haha.
 
Član
Ne kontam druze sto ces to rastavljati, nisam citao od pocetka temu pa ne znam... reci posto ti mogu pomoci oko tog stila dosta stvari??
 
Član
ma necu stila rastavit hehe zezam se...on ostaje kakav je takav je.samo sto cu unutra rastavit da mogu provuci kablove za muziku i skinut tapacirunge na vratima i ono presvuci eko kozom ili alkantrom.a nasao sam i abarth pragove za njega 100 eura par neznam jel to puno???
 
Član
Joj druze to je jako trazeno, nemoj slucajno da si ih postavio a da ne uzmes kalup negdje kod nekog plasticara.
Mislim da bi ih dosta raje kupilo.
Nije to previse...
Ma zajebi eko kozu, naleti ce negdje neki sa pravom kozom i tapacirunzima...
Nemas tu sta puno rastavljat, lajsnu na pragu i nazad malo one plastike..... to je cas posla.... treba ti dobro debela zica od plus-a i negdje nazad uzmi masu sa sasije da je ne provlacis dzaba.
Ja reko hoces da rastavljas takav auto da te odmah proglasim ludim!!!
 
Član
hehe dobro znaci nije puno dati za abarth pragove 100 evrica...a napravit cu kalup hehe.
ma gdje cu rastavit ga nisam jos toliko poludio,ma samo muzika se ubacuje unutra samo trebam naci rupu kroz koju cu progurat 50mm kabal.ako neko zna ili je provlacio kabal do akua nek javne kuda ga je provukao.
 
Top