Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
kakvi su ti ovo činčovi?
vidim skretnice si prodao,jel to ide prednji sistem u aktivu? :icon_biggrin:
kakve su ovo mohawk elipse,nemoj reć da ćeš to strpat u auto? :icon_confused:
nemam više pitanja :D
 
Član
Chinchevi neki profi line al nema duzine puno :p al je promjer sa izolacijom 35 mm :D

JBL skretnice nisu iz onog seta imam te viska jedne ;)

A mohavk je samo ambalaza dobio masku za stila i jos neke sitnice u toj kutij iz gradiske :D
 
Član
Cika Cole dobavio i posla iz Mostara :D:cool: kapice negdje zalutale :icon_rolleyes: al naci cemo i njih negdje :icon_smile:



A ovo povremeno gruva u gepeku nije za stalnu upotrebu posto je povelika kutija :icon_confused: al je boja se uparila sa fabricim etisonom u gepeku :D:lol:

 
Član
Provucen naponski kabal i masa za player direkt sa aku sad nema da blinka osvjetljenje :D
To je taj kabal,prije ugrdanje omotan platnenom trakom :icon_smile:





Naponski za pojacalo takodje novi provucen 35 mm za + i 10 mm za masu i 25 mm masa na sasiju auta :icon_smile:
Razlika izmedju presjeka 35mm i 10 milimetarskog :D



Tu su i kucista osiguraca smjestena



Zasticeno sve platnenom trakom, poslije nekad kad nadjem snake skin navucem preko toga


Player ubacen
Bit ce bolje slike, uglavnom uzivo se pravo dobro uklopio i osvjetljenje sam nastimao kao fabricko ima 29 boja na raspolaganju :D




ESX povremeno ubacim pa izvadim velika kutija pa nemma onda gepeka nis :icon_rolleyes:
Pa cu da ga zamijenim za alpine Type R i slozim neku manju kutiju za njega pa da mi je lakse vaditi po potrebi


Trebam slozit duplo dno za gepek sa plexijem i ugradit tu pojacala i kondenzator ...
 
Član
E zlaja ima refrfesh i za tebe :D ovo je tvoja tematika, sto ti volis :D

Promijenio osvjetljenje u prednjoj plafonjeri samo mi ona jos bila ostala sa obicnim sijalicama :D

 
Član
Ma sve neke sitne promjene, studentski budzet pa tesko odvojiti i za koju doradu :icon_rolleyes: al eto muzika bi trebala biti sad dobra :D:cool:
 
Top