Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

adi187 je napisao(la):
Ma dobar je naslon za one pare :D Oko 45 KM a sluzi vec vise od 3 godine :icon_smile:


ma dobro, i ja u Punta imam taj jeftini i sluzi odlicno vec dugo, samo sto je moj skroz crni bez ikakvih krugova i dzizdabidza :D:D

pa mislim da bi se i tebi takav bolje uklapao, ma da bi ti bilo najpametnije da farbicki naslon za ruku nadjes,jer je zbilja u Stila odlican,i mnooogo kvalitetan! :icon_biggrin:
 
Član
Fabricki 80 KM a i nije nesto za te pare :D mozda ovaj presvucem karbon folijom ovo sto je u hromu :icon_smile:

Bravo a nije lose player sjeo uzivo je bolje a i zvuk je dosta bolji :cool:

10 tweetera,4 za mid i 1x subwoofer i nekako se bolje cuje :D:lol:
 
Član
Evo slikovito docaramo kolko je sa izolacijom u odnosu na standardno od 10mm :D



Uzeo sam i ove neke stopice u SoundCarSystems pa nisu lose posluzit ce u svakom slucaju bolje nego one za kucne instalacije :D

 
Član
teretanas je napisao(la):
IGY je napisao(la):
teretanas je napisao(la):
koliki je precnik ovog kabla od 35mm?

odavno gluplje pitanje nisam vidio :lol::lol::lol:

to je kao da pitas koliko litara vode stane u flasu od dvije litre :D:D:D

ocigledno da nisi razumio sta sam htio reci...



badboy je napisao(la):
Odma u bisere clanova ;););)
nema veceg bisera od tebe;)








Meni ne smeta ... ja sam vec bio u biserima clanova ...


a osim toga ako se ti sta ljutis , ljuti se al priznaj da si posatvaio smijesno pitanje...
 
Član
Odavno nisam komentarisao :D Odlicno se uklopio ovaj player, super izgleda :cool:
A Abarth detalji... svaka cast! :cool:
 
Član
Neka se neko sjetio i moje teme :D

Fino je player sjeo ima opcija ko u prici :D:cool:



Spojeni i JBL tweetweri sa skretnicama naprijed :icon_smile:



I stropno osvjetljenje je sad cool :D



I patosnice sam naso neke gotivnije, guma i plavi etison uklapa mi se sa unutrasnjosti


Slabo se vidi slikam ponovo :icon_rolleyes:

A evo i detalja :D

 
Član
Odlican si stilista!:D ;)
Nego, jesi razmisljao da adapter CD player-a presvuces u crnu foliju:icon_question: kontam da bi se jos bolje stopilo:icon_confused:
 
Član
Mislis mat crnu il sjajnu crnu :icon_question: Carbon foliju sam bio uzeo da s njom presvucem pa opet nesto nisam :icon_rolleyes: Uklapa mi se boja plastike adaptera i sa ovom fabrickom plastikom gdje su prekidaci od grijanja !

Hvala na prijedlogu budem probo pa vidim kako izgleda :icon_smile:;)
 
Član
Crna sjajna, da se uklopi sa player-om, barem ja tako planiram ako budem stavljao drugi 2din u svog!;)
 
Top