Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Evo malo detalja promijenjeno :D Da mi bi kakv drasticnij tuning pomak napravit al ne mogu finansijski :icon_rolleyes: Tako da me i ove sitnice cine sretnim, nek nijeko u drugih :D

Abarth logo na masci i naljepnica na okvirima tablice :icon_smile:



Dobavio sam i ove , al su mi nekako pomale, pa cu vidjet za nijansz vece da nadjem ...



Sa unutrasnje strane pragove kemijam neke lasne na pragove u abarth look pa cemo vidjet hocel sta valjat dal cu ostavit!

I onda mi bilo dosadno jedan dan i u ove usisnike ubacio karbon sa unutrasnjih strana, pa mi se bas i ne svidja mislim da cu skinut :icon_confused:





Posto sebi nisam naso druge felge, a imo sam musterija za ove opet ih nisam prodo
Ako ko zna da neko prodaje 15'' 4x98 neka javi ;)


Muzika na prodaju samo probana i slabo mi :D
Kad se s kokim provozam sa 5kw posle mi sve slabo :lol:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

jesi razmisljao da otvoris farove pa ovaj donji dio u crno mislim da bi perverzija bila ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Konto sam kad sam stavljo xenone da ih otvorim al moram uzet lepilo za sajbu nisam imo reko da nece pustat ako silikonom samo zalijepim, trebo bi vidjet na kojem forumu kak se sovico ubacuje pa ubacit od kojeg auta kad vec otvorim da ne kupujem ono orginalno!

Backy a felge nisu lose a konto kakv novij model reko nalitit cu da malo promijenim al slabo nesto 15'' i na piku, i ako ima traze vise za njih neg za 17 :D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Jesam se nafuro na ove abarth detalja, vidjeh ovo na abarh 500 reko da i ja seb napravim :D



 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Opet sam zaboravio da imam garazu :icon_rolleyes::D:lol:

Ev sklapa se neka glazba pa cemo vidjet kak ce bit na kraju i ono bitnije kako ce da zvuci :icon_smile:
Al ak bude kakve srece trebala bi alfa neka doci uskoro :D

Znaci ovak' fabricka mjuza sve komplet ide vani ubacujem nes kvalitetnije :icon_smile:



2din usb.mp3.iPod, 30boja osvjetljenja,izlaz za sub + izlaz za pojacalo za sisteme itd :D Na slici malo cudno izgleda inace kad je upali je sminka :D



Prednja vrata ide JBL komponent sistem


Bilo planirano na GrounZero 4000tx da se spjoi al posto sam ostatak sistemema GZ vec rasprodo otislo i ono pa cu nac nes drufo, alpine il JBL

Stigle juce iz gradiske neke sitnice


Predstavim posle detaljno radove i komponente ;)
 
Član
Kvalitet ispred kvantiteta, polahko ali sigurno ;) Aferim na obavljenom poslu, vidi se da si perfekcionista :cool:
Skidal' ti se plocica na ovom JVC-ju ? A izgleda da imamo i isti model kondenzatora :lol:
 
Član
Ne skida bit ce lopovima primamljivo :D:icon_rolleyes::icon_evil: valjda ih alarm malo udalji :D

Konenzator mi koki dao on odavno preso na mjuzu od par kw pa mu ne treba :D
Nije nesto ovaj power green al sluzi svrsi :D
 
Top