Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " caraudio "

Ma nije ni kod mene to jos sve pospajano jer ima posla a uz to nemam ni upustva kako idu te kombinacije tipki da mi je sta naci na nasem jeziku,paljenje motora isto ima al necu to ni spajat sta ce mi dzabe..dva daljinska dodju u setu a ne moze ba par kilometara lovaceke price... i upustvu pise oko 500 M maximalno do 1km ak nema vecih prepreka

A javim vam dok pospaja elektricar jebga nema se pra a valja i njemu 100 KM za to dat :D jeben studentski zivot :icon_rolleyes::lol:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Vidim carbon skroz hit pa ajd reko da i ja probam sta odradit :D

Prvo ovo uradio bez fena :icon_rolleyes::D



Uploaded with ImageShack.us

Pa onda ovo :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us

I onda se sjetim da mi treba i fen i uz pomoc fena uradim ovu puno lakse neko sa prethodnim sto sam se patio bez fena :icon_rolleyes::D



Uploaded with ImageShack.us

Posto je lip bio vec izgreban na mjestima uradim i njega cool ispalo :cool:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Legendo, kao da mi citas misli!:cool:
Ja bas imao u planu malo karbonirati Stilaca kad se vratim kuci! :D

Extra ispalo!;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Vidio uzivo Extra ispalo , zarazio si i mene pa se omisljam na golfu komplet karambolke presvuci
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

A nema vise folie ovo kupio za 7 KM :lol: reko da probam pa eto korisno sam utrosio :D

Moram jos uzet pa probat i koju lajsnu sa vana uradit da vidim kak bi to izgledalo :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

nije lose, samo koliko vidim na ovim slikama nije bas idealna zavrsnica i obrada. sad jel ti treba jos malo rada sa carbonom, il je do neke jeftinije folije pa ne ide bas fino...
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Bez fena lijepljeno pa zato :icon_rolleyes: A i posle sam skonto da je od spreja za tablu masno :icon_confused: trebalo je bolje ocistit ja samo preo krpom :Dova prezadnja fotka je sa fenom pa je dosta bolje, one sto sam lijepo komsij u BMW sa fenom je dosta bolje ispalo, al nije lose ni ovo zanimljivije izgleda :D Kad kupim folije mogu ove i ponovo :icon_smile:

Lip je isto dobro ispo nije mi ni trebo fen nema neravnina :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Ma lepo je ispalo, a ovaj tvoj stilo mi se bas svidja, skroz je lepo sredjen;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

A nije belaj uradit cemo ;) sad to bolje ide malo sam uvidio propuste ;)

Danas na autu ponovo oblijepio kompletnu instalaciju elektricnu oko motora onom platnenom trakom stara je sagorila od temperature i odlijepila se sutra poslikam ;)

Ljepse izgleda sad i sto je najbitnije cuva zice :icon_smile:

Evi fotka gdje sam visokotonce strpo :D A sviraju drama :cool:

Ground Zero 6 komada pozadi :D


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

predobar stilo vidjam ga cesto po gradu , petkom redovno udara muzika :cool:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " carbon refresh "

Ma mora bit malo i muzike da se razbudi pospano stanovnistvo :D Zahvaljuje za pohvale :cool:

Uradio sam abarth logo umjesto fiat znaka moram sutra slikat :icon_smile:
 
Top