Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Jbg da si blizu dao bi ti ja jednu sijalicu ;) postavi releje nemoj direktno kopcati..
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

E jbg! Ja ima hvala Bogu evo 2 godina na Stilu obicni set,debeli oni balasti i nikad nista do sada! ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

hvala ;)

A skonto sam i zasto xenoni trepere trebaju jaci balasti probo dvije vrste blinka i uzmem od GreenDevila negov jedan kad vidim pise input max 20 A a na ovim 6A :icon_evil: i na tim njegovim nema podrhtavanja sve supse radi ;)

Znaci nije do instalacije i sijalica samo balasti trebaju jaci ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Evo nabavio na pijaci ova chunerska cuda :D



Uploaded with ImageShack.us

Pa hocu u gratexu da ih prepravim na ovo :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us

I tepihe nove po onim orginalnim iskruzit pa onda masinom odradit da bude ovak :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us

Nitro davno kupljen al ne znam gdje da ga montiram :lol:



Uploaded with ImageShack.us

Skoro mi se pojacalo zapalilo inace sam strucnjak za spalit te spravice pas am kupio ove dvije bocice jednu odma probo da vidim radil il je igracka :icon_rolleyes: i radi :D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

koja je cijena boce? ja bih to zakonom uveo kao obaveznu opremu u svaki auto
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Na arizoni sam ja ovaj uzeo kod nekog lika svakakvih nekih gluposti prodaje i slucajno vidim ovo ,15 KM je cijena a u merkatoru u frankofazu iste 24 KM mislim da su bile kad sam pito, a korisna stvar za ne daj Boze nek ima i onak mi je sad ovih dioda i kablova svuda po autu :icon_confused::D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

ma korisna kako da ne,ja imam ali je vec star aparat, i nezz je li ispravan uopste, nisam provjeravao, zato bih volio da uzmem neki zamjenski. sjecam se kad smo ja i stari preuzeli njegov sluzbeni auto iz FAC u sarajevu, teretni je i morao je imati sve te djidje, zaustavi ga murija i ogromnu kaznu popusi, izmedju ostalog falio je i aparat za gasenje pozara

nikad ne znas za sta moze zatrebati, posebno zato sto kod nas ima puno starijih auta, nikad ne znas sta ce planut
a i sve vise dioda kao sto kazes
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Iskreno mi se ne svidja ovaj daylight sto stavljaju naknadno, ali mi se kod tebe bas svidja, kao fabrika je;) Mnogo je bolje nego da si stavio u farove, to bi bilo skroz bzv. Stilo je ko bombona;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Hvala drug ;)

Sluze i svrsi u dani sve sa njima vozim ne palim xenone a i policij je OK nisu me zaustavljali da kazu upali kratka :D




Uploaded with ImageShack.us

Uzivo mi je boja xenona i dioda skoro ista ovak na slici i nije bas bolje je live :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

a vidi dioda boy-a :D neka malo :icon_biggrin: a nije ti los ovaj aparat, "ljepsi" od onih standardnih, ...trebao bi sebi neki cunerski uzet, imam onaj standardni made in prc, ali star je, ne daj Boze vatre, dao bi petama vjetra :D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Pajdo krvi mi svitliš ono pravo hehe,polako sa tim diodama vidim ja zanio se ti pravo :) Inace stilo kao auto mi se nesviđa , ali ti si lijepo sredio svoga;) svaka cast
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Zahvaljujem na pozitivnim kritikama a i na pokoj nekgativnoj uvazavam i te neke :D:D

A sto se tice radova radi se malo na auto akustici :D

Bio izbacio fabricki pa ga opet vratio :icon_rolleyes: al sam spojio pojacalo na njega uz malo dorade :D:icon_smile:

A ovo je bilo ...al posto pokradose kod nas sve to sam izvadio :icon_rolleyes:



Uploaded with ImageShack.us

Dva kabla po 10 mm provucena i chinch sa suprotne strane, na fabrickom playeru ima izlaz za remot paljenje pojavala pa sam tak i spojio, al opet sdam stavio prekidac pa kad mi dotuzi da se malo utisa :D

U nosace police pozadi sam uspio ugurati ova Ground Zero cuda tak da se i ne vide a sviraju jebga :cool:


Uploaded with ImageShack.us

Al toga nikad dosta pa dodata jos dva pozadi tak da ih ima sad 6 :cool::D
Prednje jos nisam spojio moram kablove provuc za njih ....

Ima i woofera nekih :lol:
Al ne vozim ih u autu jer mi smetaju a i radi ovih lopova :icon_rolleyes:
neg malo poslusam pa vadim


Uploaded with ImageShack.us

I na prodaju su ak ima zainteresiranih :icon_smile:

I tako kontam sta cu s tim lopovima pa naletim na ovo na arizoni ajd reko pripomoci ce makar malo :D



Uploaded with ImageShack.us

150 KM je set vidim na piku su po 170-180 pa ak neko bude htio mogu mu poslat!



Uploaded with ImageShack.us

Prije par mjeseci sam skinuo onu fiat oznaku moram i prednji znak maskirat nek se ne zna da je fiat :lol:
E da i antena je kraca nije vise ko autic na daljinski


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " caraudio "

Dobar player :cool: Al meni u Stilu nista sem fabrickog ne izgleda kako treba.
I ovaj alarm bas me zanima kako radi? Jel istina da se moze sa par kilometara kontrolisat itd?

A ja bih skinuo i ovu Stilo JTD oznaku. Ljepse izgleda kad nista ne pise.

Sve u svemu dobro ti ovo radis, samo naprijed :cool:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD " caraudio "

Fino ti ovo radis,fino fino! A i mene zanima kako radi taj alarm ima nekih masu funkcija tj trebao bi da ima!
 
Top