Fiat Stilo 1.9 JTD

Fiat Stilo 1.9 JTD

Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

e valja znaci naci traku:cool::cool:
morat cu Dzenija zaduzit da mi to nabavi;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Fino je ispao daylight ;) jesi se navukao na diode :lol: samo ne znam koliko ti je to bilo pametno zbog hladjenja interkulera,jest da si zatvorio jedno rebro ali.. :icon_confused: jesi li u pozicije stavljao smd sa canbusom :icon_question:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Ma pomalo ja to edo kad ostane koja marka od zena :lol:

Armine nema ovih u Dzenia imas u kokia ovih na trakici sto se mohu sjec svakih 5 cm jake a kvalitetne :icon_smile:

2 strucnjak stilo :D A nije bas dobro sto je zatvoreno al et usisaje opet dovoljno nece mu valjda skodit tih 24x2 cm zatvorenog usisa :D Usput sam mu ispro interkuletr bilo svakakvih insekata citava zbirka :D

A nisam can bus stavio skupo to ba :lol: spojio po jednu obicnu sijalicu i navuko neku crnu plartiku na njih i nit pravi gresku nit ove tinjaju , jednostavno a ucinkovito :cool:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Jesu skupe fkt jos kod nas idu dva para :lol: vidis trebao bi ja sebi isprati i propuhati interkuler :D
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Adi za tebe nema vise SMD-a , dosta je :lol:
salim se dobro si se potrudio svaka cast , a za gepeka imam bolje RGB na daljinski mijenjas boje :icon_smile:



GreenDevil je napisao(la):
ebo te imas rasvjetu jacu nego u Galaxisu :lol::lol::lol::lol:

moracu i ja nesto unutra odradit, u tabli, svjetlo u krovnom tapacirungu i gepek

doleti ima jos kako znam trake ali module cekam narudzbu trenutno nestalo , evo i ja pripremam u golfa unutra sve izmijenjati u bijeli smd ali mi se neda sat rastavljati , mrsko mi
 
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Al zareda dioda jbte :D predobro izgleda, neke cu ideje i ukrast, daylight je po meni na dobrom mjestu i uklapa se u auto.. super odradjeno :cool:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

eto ga ko jelka :cool:
dobro izgleda day lights, stopke, unutra...
ovo pod haubom zna biti korisno ;)
docu ja prvom prilikom da i meni sta skemijamo s tim lightsima :cool:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Lunatic ma samo skidaj , znas da imamo isti ukus za tuning i muziku :D:D a i ista nam prva slova marki :cool::D

Punto JTD za koje diode te interesuje cijena javi na PM pa ti odgovorim ;)

Druze Anele hvala na komentarima navrati napravit cemo i tebi ;);)


Sad valja malo probat i meni kemijat sa onim karbonom koju sitnicu da vidim kak izgleda :icon_smile: moram i ja pratit modu da ne bi dobio negativnu kritiku od modnog mačka :lol:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Tolko od xenone :icon_rolleyes: jedna strana vec sinoc prestala radit nisu ni 3 sata efektivnog rada izdrzali :icon_rolleyes:

Uz to me bivsi clan foruma Dzeni izradio za garanciju, kad sam uzimo reko ima 6 mjeseci sad kaze ne bavi se tim vise, tako to obicno i biva garancija samo lafina ...
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

adi187 je napisao(la):
Tolko od xenone :icon_rolleyes: jedna strana vec sinoc prestala radit nisu ni 3 sata efektivnog rada izdrzali :icon_rolleyes:

Uz to me bivsi clan foruma Dzeni izradio za garanciju, kad sam uzimo reko ima 6 mjeseci sad kaze ne bavi se tim vise, tako to obicno i biva garancija samo lafina ...

provjeri osigurac od svjetala,jako glupo zvuci al provjeri,moj drugar je isto na stila stavio xenone nisu ni 10h radili kako treba,i prestala jedna strana radit,on skinuo xenone stavio obicne sijalice opet ne radi,da provjeri osigurace ono crko osigurac od svjetala,a i kod njeg je stilo jtd ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

provjerio sam to odma i nije :icon_rolleyes: nazalost :D jajlakse bi bilo osigurac zamijenit da je to :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

adi187 je napisao(la):
provjerio sam to odma i nije :icon_rolleyes: nazalost :D jajlakse bi bilo osigurac zamijenit da je to :icon_smile:


eh steta mislio sam da nije to i kod tebe slucaj jbg evo ja uzeo xenone od clana brum brum jos u januaru i nikad,da kucnem u drvo,nikakvih problema perfektno rade ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.9 JTD "XenoN & DayLight"

Ma jebi ga kud ja moram skinut i karambolku i farove da bi stavio ne bi sve poskido za 50 KM :icon_mad:

Kina je to sve neki se potrefe rade OK nije crknu brzo al kod mebe je prebrzo :D:lol:


ne znam kod koga da kupim ponovo sijalicu il balast moram vidjet sta je crklo a utz to i trepere kad staji ispred kakvog zida ne znam do cega je to u voznji se ne primijeti :icon_question:
 
Top