Fiat Punto 1.9 jTD by FlamingO

Fiat Punto 1.9 jTD by FlamingO

Član
I nakon odredjenog vremena dodje opet malo da se namjesta :)

Naime, kompletan pod zasticen prvo sve ocisceno pa presvucen PLASTOBIT-om,
Blatobrani takodjer,
Stavljena zastita ispod pragova takodjer Plastobit :)

slike slijede :)


















Onako koja fina slikica :)



 
Član
fin autic, fino si ga sredio. zastita najbitnija, vidi se da se extra brines o autu. Koji ti je ovo model felge, odlicno izgledaju
 
Član
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Kako ovo ne volim viditi.:icon_mad:

FlamingO je napisao(la):




uzrocnik svega ovog je bio onaj cep :) sto je fino zastitio kretene da lome bravu ali njima je cilj bio Player :) I naravno nisu nasli plocicu :)
 
Član
Dobar fiat skrozzz... Totalno ima metar dobrih projekata. Ja isto imam fiata, napravio sam neke izmjene, al nista posebno, par sitnica za moj cejf... Evo ukratko jedna slikica!

RopKt.jpg
 
Član
LikssOn je napisao(la):
Dobar fiat skrozzz... Totalno ima metar dobrih projekata. Ja isto imam fiata, napravio sam neke izmjene, al nista posebno, par sitnica za moj cejf... Evo ukratko jedna slikica!

RopKt.jpg

fino sredjeno auto :) valjda ce biti kakvog skupa i kafica da se pije :)
 
Član
FlamingO je napisao(la):
LikssOn je napisao(la):
Dobar fiat skrozzz... Totalno ima metar dobrih projekata. Ja isto imam fiata, napravio sam neke izmjene, al nista posebno, par sitnica za moj cejf... Evo ukratko jedna slikica!

RopKt.jpg

fino sredjeno auto :) valjda ce biti kakvog skupa i kafica da se pije :)

Bio je nekad totalno ljep, dok 3x nisam odvalio karter i dok nisam neko tele od cuke opalio na ulazu autoputa. Al eto i sada je ok, a neko druzenje- to uvjek moze!
 
Član
Druze punto ti je premocan ,znam da dizem staru temu ali vrijedi ,da te pitam kako si stavio spojler od sportinga il hgt-a , i de mi reci gdje nadje ovih djelova ja sam u potrazi za pragovima i sporting konzolom i volanom , il nema il je totalno razvaljeno
 
Član
Taaky je napisao(la):
Druze punto ti je premocan ,znam da dizem staru temu ali vrijedi ,da te pitam kako si stavio spojler od sportinga il hgt-a , i de mi reci gdje nadje ovih djelova ja sam u potrazi za pragovima i sporting konzolom i volanom , il nema il je totalno razvaljeno

Auto otpadi oko kiseljaka vazda ima rascupanih punta :)
Spoljer i Pragove sam lijepio Wurth-ovim lijepilom za sajbe, i evo skoro 2 godine bez problema :)

Pozdrav
 
Član
To me zanimalo jer mi je jedan momak rekao da sportingov spojler mora imat busenu sajbu ,i mozes li mi rec okvirne cijene toga
 
Član
Taaky je napisao(la):
To me zanimalo jer mi je jedan momak rekao da sportingov spojler mora imat busenu sajbu ,i mozes li mi rec okvirne cijene toga

Pragovi i Spojler 150km ja platio
Konzola komplet je bila 35KM na otpadu
Volan sportingov 100 KM sa airbagom
 
Top