Fiat Punto 1.9 jTD by FlamingO

Fiat Punto 1.9 jTD by FlamingO

Član
Za pocetak Sretni sam vlasnik jedne male igracke :)

Info:

Fiat Punto 1.9 jTD 63kW, 2002 godina proizvodnje, auto je u BIH uslo u 9 mjesecu 2011 godine, kilometraze 166.000 KM na satu :)

Slike stanja vozila :)














Ratkape su bile :) Vise ih nema u nastavku ide jos :) sta je odradjeno

....

Prvi radovi su bili zamjena motora,
naravno motor je ostao isti 1.9 jTD 63kW, imam kompet auto u garazi rastavljeno i u boljem je stanju bio motor moj iz garaze nego ovaj sto je dosao :)
"Nije mi se isplatilo raditi veliki servis - Jeftinija varijanta je bila zamjeniti komplet"

Malo ufacenih slika :)




 
Član
Sledeca radnja je bila ;) Zatvaranje brava da kretenima uskratim zadovoljstvo igranja sarafcigerom :)













Strug je puno pomogao :) Cijena uradjenog je bila 40 km sa montazom :)


Sledece je bilo :) dokopao se Fabrickog woofera :) koji je idealan i nezahtjevan po pitanju mjesta :) svoj cosak iskoristio malo se igrao sa instalacijama i sve radi kako i treba



Player, za slusati muziku :)

LG LCF 600UR, Mp3 Usb :)

 
Član
Felge cekaju :) 15 april :) U pitanju su RC Design 18 Titan metalic



Gume
- Zima = Dunlop WinterResponse Dot 11, 185/60 r14
- Ljeto = Dunlop FastResponse Dot 10, 195/50 r15
 
Član
Onda kada auto fino pripremis :) dobijes jednog kretena :) da ti dan popravi
Ali u svakom slucaju sreca je bila sto su na autu kasko stakala :) 50KM uz policu osiguranja i ne razmisljas fino u servis i dobijes nova stakla :)





uzrocnik svega ovog je bio onaj cep :) sto je fino zastitio kretene da lome bravu ali njima je cilj bio Player :) I naravno nisu nasli plocicu :)
 
Legend
Vozio auto i mogu reci da me jako pozitivno iznenadio ovaj JTD kako ide :icon_eek:
Jako lijep auto za vozit, fino radis :cool:
 
Član
danke Nokac :)

Nesto fino uradjeno :)

Zamjenjeno osvjetljenje na instrument tabli :) my Self Work








E sada nakon malo konsultovanja sa znalcima :) Presao na rad oko jedne fine stvarke



A radovi su isli sledecim redoslijedom, moralo se malo busiti, a nisam htio dirati usisnu granu :) tako da sam malo se igrao sa lakse dostupnim djelom :)



















I na kraju sve to fino poslozeno :)

 
Član
za moj ukus je ovo sad malo sareno, makar odradi svjetlo na ovoj chukici, nek i ono bude bijelo, kad je vec na satu bijelo
odudara mi malo, sat bijel, chukica crvena a cd plav,,, ciju to zastavu ganjas:D
 
Top