Fiat Punto 1.9 jTD by FlamingO

Fiat Punto 1.9 jTD by FlamingO

Član
ArminM je napisao(la):
za moj ukus je ovo sad malo sareno, makar odradi svjetlo na ovoj chukici, nek i ono bude bijelo, kad je vec na satu bijelo
odudara mi malo, sat bijel, chukica crvena a cd plav,,, ciju to zastavu ganjas:D

Nije se imalo vremena za rasklapanje svih uredjaja :) a onako uzivo ljepse izgleda :) ;)
 
Član
:) Jedna fina novina :)
Sjedista su malo za popraviti ali su se stavila :)

Alfa 147 GT samo prednja zadnja cu presvuci :) tako da necu dirati nista
slike idu :)




Malo se moraju utegnuti dosta su vremena stajala :) nekoristena :)
A uzivanje je sjediti u njima i voziti se :)



Evo i zimskih malo radosti :)


















Malo opterecen :)

 
Član
__minel__ je napisao(la):
e dobar punto...kad ce bit xenoni??

to je u planu :) ali polahko moram nesto skontat da fino sija :) a da druge ne ugrozava :) na starom puntu sam imao mrsko mi prebacivati mozda se budem malo zezao pa vidite razliku :)
 
Član
FlamingO je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
e dobar punto...kad ce bit xenoni??

to je u planu :) ali polahko moram nesto skontat da fino sija :) a da druge ne ugrozava :) na starom puntu sam imao mrsko mi prebacivati mozda se budem malo zezao pa vidite razliku :)

znam da su im farovi extra za xenone ....a vidjao sam da i neki momci kao prstenove prave...nesto kao angel eyes..;);)
 
Član
svaka ast na auticu uradjen sa dosta ukusa i reci mi koliko bi me kostalo to zadovoljstvo da mi uradis satove mislim na boju nisam bas spretan sa lemilicom heheheh
 
Član
Jedna fina stvar :)

Sporting Konzola, sa prekidacima :)



I nakon toga rasklapanje prekidaca i mjenjanje ledica :) u bijelu boju!



U putu je i Sporting Volan sa Airbag-om :)

Pa ce sve to na montazu! Preko vikenda

Player prelazi iz trenutnog polozaja u malo nize podrucije :) a gore ide Surprise :)
 
koliko si platio tu konzolu? :icon_eek:

ja to planiram na mog da stavim,jer je zbilja 10 puta bolja od standardne kao i 3kraki Sporting volan, razlika nebo/zemlja malo po malo i eto ga Sporting! :cool:
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
koliko si platio tu konzolu? :icon_eek:

ja to planiram na mog da stavim,jer je zbilja 10 puta bolja od standardne kao i 3kraki Sporting volan, razlika nebo/zemlja malo po malo i eto ga Sporting! :cool:

konzola sa prekidacima je bila 20 Eura, kompletna, a volan 75 Eura sa AirBagom, veceras ce slike njega ;)


i da sporting definitivno :)

Pozdrav
 
Član
Evo ga na red stigao i VOLAN :)
"SPORTING"-ov :)


i preko vikenda sve to fino na montazu :)

Evo i jedna fina slikica onako pred mrak :) nakon pranja

 
Top