Fiat Punto 1.9 jTD by FlamingO

Fiat Punto 1.9 jTD by FlamingO

Član
Fin je to update za punta, volan ce ti puno bolje odgovarati u voznji i rucice iza volana (zmigavci/brisaci) ce ti biti blize prstima, buno bolje. Ako ti treba Led dioda za osvjetljenje komandi ventilacije javi se na PM

FlamingO je napisao(la):
Onda kada auto fino pripremis :) dobijes jednog kretena :) da ti dan popravi
Ali u svakom slucaju sreca je bila sto su na autu kasko stakala :) 50KM uz policu osiguranja i ne razmisljas fino u servis i dobijes nova stakla :)





uzrocnik svega ovog je bio onaj cep :) sto je fino zastitio kretene da lome bravu ali njima je cilj bio Player :) I naravno nisu nasli plocicu :)

Bas sam ti htio reci osiguraj stakla, jer kad stavis cep razbiju staklo, ali obzirom da imas osiguranje stakala bolje je to nego farbati vrata i mijenjati cilindar.
 
Član
sta si uradio s onom starom konzolom ... ako je imas , koliko bi para bio onaj dio gdje je grijanje i to ... pukla mi je sajla na onom djelu gdje se stima gdje da puse ...
 
Član
badboy je napisao(la):
sta si uradio s onom starom konzolom ... ako je imas , koliko bi para bio onaj dio gdje je grijanje i to ... pukla mi je sajla na onom djelu gdje se stima gdje da puse ...

nisi mi puno nesto objasnio :)
po pitanju te sajle, ako su u pitanju to oni kolutici za kontrolu klime hladjenja i grijanja i usmjeravanje onda imas problem jedan :) a to je da se sve to fino veze za komplet grijanje sa sailama :( to imam ali komplet i necu ga rasparivat ;)
 
Član
Moj nema klimu a 2005 god. :icon_mad::icon_mad:


Treba mi onaj dio za usmjeravanje ventilacije ( zraka ) znaci onaj skroz desni :)

Al ja bi kupio citavu konzolu , mislim na sva 3 kolutica ...
 
Član
badboy je napisao(la):
Moj nema klimu a 2005 god. :icon_mad::icon_mad:


Treba mi onaj dio za usmjeravanje ventilacije ( zraka ) znaci onaj skroz desni :)

Al ja bi kupio citavu konzolu , mislim na sva 3 kolutica ...


E ovo komplet je u pitanju, ako vec kako kazes da ti je pukla saila :)
ide sve u kompletu
naread.exe
 
vidim,imas neku roru pozadi :)

http://postimage.org/image/egj3366ib/

zanima me sledece,imas li katalizator? i kako si zadovoljan sa zvukom traktora :D

ja planiram na mog cumurasa da skinem katalizator i da se malo poigram sa izduvom, jel tesko skinut cat na JTD i ima li kakvih negativnih posljedica?
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
vidim,imas neku roru pozadi :)

http://postimage.org/image/egj3366ib/

zanima me sledece,imas li katalizator? i kako si zadovoljan sa zvukom traktora :D

ja planiram na mog cumurasa da skinem katalizator i da se malo poigram sa izduvom, jel tesko skinut cat na JTD i ima li kakvih negativnih posljedica?


hehe :)

Skinut katalizator prvog trena auto kada je kupljeno, negativnih posljedica nema, samo naravno sada nije fini procisceni izduv ali koga briga sad za to :) kada je pola auta u BIH na loz ulju :)

skidanje samog nije zahtjevan posao samo ga kakvom variocu neka ga reze :) i ostavi sebi neka imas kad dodje vrijeme da se mora i to drzati :) zvuk je u sledecem smislu :)

http://www.youtube.com/watch?v=SnafucnUWvM
 
Član
Jos malo radova :) Uklapanje Srednje konzole premjestanje CD-Player-a

sve to fino slikama propraceno

- Stavljeni xenoni










Zica i previse :)
Ali sve funkcionise kako i treba!






Cekam da mi dodju T5 SMD da zamjenim i ostatak ( Ventilacija )
 
Član
Jos jedna novina :)

Pragovi od HGT-a, orginalni plasticni,

Kacketic, Spojler, :) takodjer od HGT-a,
Slijedi farbanje istih i onda montaza :),





Ako ima neko preporuku za zastitu pragova :) molim pomoc :) cime i kako,

planirao sam voskom to zastitit!
 
Član
E sada definitivno zavrsen jos jedan dio posla :)





Jos ceka montazu, a prije svega dobro moram zastiti prag :) Da nebude istruhlih dijelova :)
 
Top