Fiat Marea 16v turbo, update boja str 13.

Fiat Marea 16v turbo, update boja str 13.

Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Da znam da se moze prebaciti samo zadnja glavcina i na njoj celjusti i disc, e to me brinulo zbog 5-og kocionog.... imam ja to sve kuci na jednom fiatu za dijelova.Samo me brine kako cu odvrnuti onaj veliki saraf sto to sve drzi....
Super da znam da to moze.
U globalu mislim da je na kupeu samo lafeta sira, da je most isti.
Eh da, i ono sto zabacuje zadnji dio mi se desava isto i kod druga na njegovom bravu, znaci ipak se to pocelo svima desavati, to je neki globalni roblem kod njih, nema sta drugo biti osim petog kocionog,.... ili glavnog kocionog... Ako otkrijes prije mene javljaj na P.M.
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

zadnji most od coupe-a je siri za 7 cm od mareinog i ima deblju balans stangu za 7 mm.
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

ma peti, cisto sumnjam da je do glavnog....sto se tice sarafa zavisi da li ti je bas saraf s vanjske strane kad skines dobos/onaj poklopac na sredini, ili ti je veliki imbus saraf, ako je obicni mislim da je gedora 32 (mozda se dulox sjeca, njemu sam mijenjao lezaj jednom prilikom), ako je imbus stavis tu saraf 19ku s dvije matice na sebi da drzis njime kontru a odvrces s unutarnje strane, kraj opruge, isto maticu 32ojku :) ide lakse nego sto djeluje ;)
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

heheh, gdje naci sav taj alat... uh, al valjalo bi mi.Ni abs mi ne radi.... samo sam radio na zaholcavanju do sad, nista na zaustavljanju, al sve kontam svojim cu umjecem to nadoknaditi, al jest misko, okrecem se ko pocetnik po cesti cim padne snjeg.....

Dobro je siri taj most, ljepo ce izgledati na marei, mogu misliti.
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Dobro si ti ovo napao!
Fino fino!
Bice pravi stroj kad se ovo zavrsi!
Moze se i 16VT nagurati kao i 20VT bez problema!
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

vjerovatno se uhljup voza. . .cviki mi rece da zuji po gradu i da auto bas fino ide . . .
 
RE: Fiat Marea 16v turbo

Alene, Alene, daj klipove, daj utiske, daj nesto i daj broj telefona da te zovem kad dodjem u Tz ovih dana da vidim taj krsh :)
 
RE: Fiat Marea 16v turbo

poznavajuci mu drustvo :D ,on sad sigurno lijevom nogom grije kvacilo po tuzli,hehehe
Takvi su tuzlaci sa fiatom pod guzicom :lol:
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

hehehehh marea gotova, jos par sitnica sto se tice zadnjeg osvjetljenja i unutra prekidaca.
uglavnom sve je na svom mjestu, ide i lezi pravo fino.
evo par slika kako to izgleda gotovo



 
RE: Fiat Marea 16v turbo

I mene zanima kako se uklopio interijer, al me prije svega zanima ba kako ide, daj malo, prognoze o ubrzanju, otimal se itd itd :)
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

svaka cast za odradjeni posao, mislim da svi nestrpljivo cekamo neke klipove,da vidimo kako ide:cool::cool:
 
Top