Fiat Marea 16v turbo, update boja str 13.

Fiat Marea 16v turbo, update boja str 13.

Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

DuloX_ je napisao(la):
trizex je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
hahhaha ma kakvo to nermine, razmisljo sam ja o tom prednjem kraju pa sam ga se rijesio na vrijeme da nebi slucajno doso na ideju da to sklopim :lol::lol:, a marea ce da bude za svaki dan a i za sr-a, kad sve bude u marei i sve bude radilo kako treba onda ide dizanje snage do nekih 280 konjica a na to sve ide slag na tortu...
zasad se zezam zamjenom sitnica na motoru dok je napolju jer kad se stavi u mareu nece bit prostora ni za sto.
hvala svima na podrsci ;);)

Vec si kren'o da mastas, de sastavi to da se vozi pa cemo lako dalje :D

mislio si da mastam i o coupe-u pa eto coupe dodje ;)

Bumo videli dakle :D ja i dalje mislim da taj coupe ne postoji, da je to proizvod tvoje maste i.......hammm :D
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Uh ovo ce da leti :D

I sa onim je motorom super isla a tek ovo :)

Tamam trizi das prednji kraj od kupea da seb nakaci na ono cudo :)
 
Legend
RE: Fiat Marea 16v turbo

ma svaka cast,ovo je vec nesto, samo naprijed i fiaker da ide ko' lud
 
RE: Fiat Marea 16v turbo

Nek si vala okacio ovdje projekt , da pratimo radove, ja cu samo rec da se ovo cijeni, Coupe-ov pogon u Marei dvajs puta veci gust nego vozat samog Coupe-a, bar bi meni bio :)

Redaj fotke i novosti, bas me zanima i interijer kako ce se uklopit.
 
RE: Fiat Marea 16v turbo

dobar dobar...ja sam vidio kako ide coupe turbak (doduse 20V) al i u ovaj ne sumnjam...nego jel i ovaj imo onaj neki ko LSD ko 20v? jel prebacujes i to ako je imo? a sretno...i tuzla se probudila...sve vise i vise masina dobrih...moracu i ja nesto pocet sklapat, al prvo dok uzmem nesto cestito da mogu vozit na duze staze...
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

Extra ovo ide ...;););)

Ali ne radis ti to zbog problema koji su bili na marei...:lol:
nego sto te jeran trizex vjecito dero sa svojim krsem:D:D:D
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo

tito_i_partija je napisao(la):
dobar dobar...ja sam vidio kako ide coupe turbak (doduse 20V) al i u ovaj ne sumnjam...nego jel i ovaj imo onaj neki ko LSD ko 20v? jel prebacujes i to ako je imo? a sretno...i tuzla se probudila...sve vise i vise masina dobrih...moracu i ja nesto pocet sklapat, al prvo dok uzmem nesto cestito da mogu vozit na duze staze...

ima LSD, samo turbo motori ih imaju, a to je mali dio nastavak na poluosovinu i sve komplet ide u mareu, inace LSD je jako dobra stvar :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Marea 16v turbo




bit ce slike sutra, evo kako coupe izgleda bez trapova :icon_smile:
sve sto je ostalo je na prodaju...
 
Top