Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

Nazalost, mrak je pao dok sam dosao do aparata, a onda je doticni izdahnuo nakon samo 3 slike :( kad te nece, nece te

PB050012-1.jpg


PB050013-1.jpg


PB050014-1.jpg



I sad sam tek u dilemi, dal da farbam u crno, ili u ovu sivoplavu :D ubijam se citav dan vec :D

p.s. evo smanjeni jumbo plakati
 

IGY

Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo

i ti postavio ove jumbo plakate :lol:

nek si je zavrsio vise hihi
neka je sa srecom
a farbaj je u crno bice zla:icon_mad:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

ma ne znam, nisam pametan, i ja sam bio vazda za crnu, al kad sam vidio danas ovu boju pao sam na dupe....jos imam i vrata ove boje, i gepek, i zadnji branik, dakle u principu trebao bi lakirat krov i zadnje stranice....
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

ma to ce 90% i biti...jer nisam pri lovi sad da se zajebavam s atestom za boju, bila prije siva u saobracajnoj, i ja pri registraciji promijenim u crnu...kud ne ostavi sivo :D
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Obavezno bacaj u crno Kramu....ufff jebte, onaaaj Cromu :icon_biggrin:

Hoce l` upalit to konacno ? :cool:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

svaka ti čast ;)
treba to sve odraditi,ja jedva altenator skino :D
zato i kažem svaka čast,samo tako nastavi ima fiat da leti :cool:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Jos uvijek se nista ne zna :D nisam je palio sedmicu dana, otkad sam rastavio sve da slozim lijepo, koliko je samo truda otislo da se sve spakuje da to lici na nesto...pod haubom se zica skoro ne vidi , nisam uspio slikat, izdao me aparat salabajzerski....

Mogla se ona odavno sklepat da upali, da se idem ganjat, al to, to nije to....
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

uhh procito sam od pocetka sve i divim ti se.... svaka cest.. fakat si se na radio.. haman ce se isplatit sve.... samo je zalijepi na proljece
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

trizex je napisao(la):
Jos uvijek se nista ne zna :D nisam je palio sedmicu dana, otkad sam rastavio sve da slozim lijepo, koliko je samo truda otislo da se sve spakuje da to lici na nesto...pod haubom se zica skoro ne vidi , nisam uspio slikat, izdao me aparat salabajzerski....

Mogla se ona odavno sklepat da upali, da se idem ganjat, al to, to nije to....

jel to ćejf tuning uz kahvu i cigaru :D
netreba žuriti samo polako :cool:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Ma ne znam sta bi ti reko jarane, ja odradim svaki dan na njoj duplu smjenu, proslih mjesec dana sam 1-om (JEDNOM) otisao do grada na kafu, da mi je vise i zavrsit je, da ne spominjem koliko je vremena otislo na nju u protekloj godini inace....

@haris, hvala, mada sam strasno pesimistican postao oko ovog auta, al et....a zakucavanje ide odmah, ne smeta meni zima :icon_twisted:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Da samo znaš trizex jest mi krivo za tu Cromu :icon_sad:, onaj šalabajzer mi odvuko Bmw-a prije dva mjeseca i još mi nikad nije dao svu lovu dobio 500 km i to na kapaljku :icon_sad:, pa tako nisam ni keca sredio do kraja ni prodao a izgleda da će bit bonbon pravi, Hajd nek ti je sa srećom kad mene nije htjela :icon_cry:
 
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

fino bogami sve...ja sve cekam da zavrsis pa da komentarisem...al ajd moze i prije rede...nego sta ces za kocnice? sitni mi ovi diskovi nesto...mogul alfini diskovi kako?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top