Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Fiat Croma 2.0 v6 turbo - 23.11.08 pics

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

tito_i_partija je napisao(la):
jos nedo bog da se tuneri pocnu bavit hibridizmom :lol: dokle bi dogurali...znas kako ide "plati pa klati"...ili ti "ljudi bi se *ebali a da im ne udje"...

Bas tako, a vala i ovakva, nedovrsena, lupa klepece ovjes itd. opet mi izmami okes na lice koji pare ne mogu kupit, kad osjetim koliko satjera zadnje amortizere kad prokine u obrtaje....mmmmm :cool:

A potrosnja
b9d6ed7f36.gif
koga ba briga :D moj zivotni moto je jednostavan

Zivot je prekratak da ga potrosim na ruzne zene, i auta koja malo trose :D i ispostovao sam oba uslova vec prije :D, samo sto sad imam auto koje IDE i TROSI u skladu :D

@smajke

Ljubi majka pjesnika svog :p pusa :p
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Jbg v6 je to,mora trositi zato i pitam :cool: A dosla teska vremena,zato svi i pitaju koliko trosi,da je benzin 1,20 ko nekad niko to nebi pitao..Cim si ti ubacio taj motor znaci da ne maris za potrosnju tj. da si spreman sipati,e sad vidicemo koliko dugo :lol:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo UPDATE 5.11.08

Evo, preliminarni izvjestaj potrosnje za one koje to interesuje...

nisam siguran al cini mi se da auto potrosi boga oca, popije sve sto mu naspem :D

a pravi razlog posta je da nabacim koju slikicu :D

DSC00003-1.jpg

DSC00004-1.jpg

DSC00005-1.jpg

DSC00006-1.jpg

DSC00007-1.jpg

DSC00008.jpg
 
Super Moderator
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

auuu jest sjelo... kako mocno izgleda stvarno :icon_eek:
svaka cast trizex :D
 
Legend
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

Ma pusti ga fura, lafo nemari za potrosnju vidis da je poceo djelove auta da prodaje za gorivo :lol::lol:

Nema haube, nema nista, blatobran, far, zica raju okolo sad za gepek, a lafo olaksava za SR :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

KRSH :lol:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

Kontam ako je olaksam dovoljno, mozda ce manje trosit :D
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

Odlicno druze, svaka cast. Sestak je sestak ;)
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

edo_16v je napisao(la):
Odlicno druze, svaka cast. Sestak je sestak ;)

Ti razumijes moje muke :D

Al sad ozbilja, sto jes jes, potrosi boga oca, mislim da imam problem sa svijecicama, zna zatrokirat s vremena na vrijeme, i bacit crnog dima, pregledao sam 3 danas, sutra cu one iz drugog banka, nisam stigao danas.
 
Legend
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

trizex je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Odlicno druze, svaka cast. Sestak je sestak ;)

Ti razumijes moje muke :D

Al sad ozbilja, sto jes jes, potrosi boga oca, mislim da imam problem sa svijecicama, zna zatrokirat s vremena na vrijeme, i bacit crnog dima, pregledao sam 3 danas, sutra cu one iz drugog banka, nisam stigao danas.

Evo ti jos jedan savjet, nemoj sipat gorivo na OMW. Curi jednoj nasuli u rezervoar od 55 litara punih 73litra.
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

Nemoj srat :D joj svasta

Jok, sipam dje mi je usput, energopetrol na slatini i petrol na ircu, mada fakat nemam pojma kakva je situacija sad-zasad s potrosnjom, jer sam tek danas osposobio plovak u rezervoaru i kilometar sat(mada moram provjeriti s nekim uporedo ici, da vidim koliko je precizan), pa cu tek onda vidjeti kako i sta.
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

bar ti nije zao nasut kad je prije toga pritisnes a ona te zakuca za sjediste...nek trosi kolko 'oce,bar znas da nisi potrosio uzalud,nista ljepse nego kad se pocne dizat,prvo u zrak pa onda ispaljivat...vozio sam se u sestaku,bmw e30,malo je rec da ide;)
a fino si popunio prostor ispod haube:lol:
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

Pa zapravo, trenutno mi jeste zao :D

Jer je nemam srca stiskat sada, ima jos previse posla na njoj, ne ponasa se kako bi trebala itd., tako da i nije neki ceif, samo na savrseno ravnoj cesti mi je zabavno, a takvih "ima" puno kod nas.....
 
Član
RE: Fiat Croma 2.0 v6 turbo - update o potrosnji 12.11.08

trizex je napisao(la):
Pa zapravo, trenutno mi jeste zao :D

Jer je nemam srca stiskat sada, ima jos previse posla na njoj, ne ponasa se kako bi trebala itd., tako da i nije neki ceif, samo na savrseno ravnoj cesti mi je zabavno, a takvih "ima" puno kod nas.....

ima,10km,sta ces vise:lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top