Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

erol_brcak je napisao(la):
koliko je samo ljepsi sad, sto vele odma i felge dozu do izrazaju, sad je sminka, sve do sad je bio bezveze :D :lol:

Go Dellas, go, sta je sljedece?

debeli potpis

:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

dobro ga redis...heh......sad je krut al smijes 200 km/h u krivinu gdje hoces....:icon_smile:.a skakuce kad lagano vozis...sve ljepsi i ljepsi..:D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

@erol, puki: Hvala momci;) Sledece je malo mehanike(mali servis, zadnje kocnice, fi60 cev od grane do srednjeg lonca), a nakon toga videcemo. Planovi su farovi, folija na krov, folija na stakla, i sl...videcemo kojim ce redom ici;)

@minel:Moze bas lepo u krivinu;)

@Tibor: Ovo je na tvoju inicijativu :lol:;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

Ipak bi sledeci mogli distanceri da se nabave, gledam neke slike pa su mi zadnji tockovi nekako uvuceni, to se najbolje vidi na ovoj...

 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

erol_brcak je napisao(la):
malo vise uvuceno, nista, distans sljedece onda, ko je za :D

2 cm bi ladno legli nazad :cool:

btw. trebao bi urediti prednji branik, malo ga podici, mozda da ga skines , pa podignes dio na koji nalijeze hauba, gdje imaju ona 4 sarafa i tak je navuces...

a spustam i ja na ljeto 100%, nemrem odolit' toj ljepoti :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

@erol: Samo da nadjem nekog ko korektno to pravi i za normalnu cifru i sigurno cu ih staviti, mislim da bi taman bilo 15mm.

@AnDel: Spustaj, imas moju preporuku, jeste da ces da se truckas u autu na svaku neravninu ali vredi svaki udarac glavom u nebo :D U krivini nema ogranicenja....

@Nexus: Hvala Dario;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

Evo jedne sa stock bratom, tj. sestrom posto je brava :)



Uploaded with ImageShack.us

By the way...uradjen mali servis, kupio sam MOTUL ulje i za sada sam mnogo vise zadovoljan nego sa seleniom, mirnije radi od samog starta na niskim temperaturama, lampicu od ulja gasi pri verglanju, bas se oseti razlika. Ovo ulje je u pitanju:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

@Tibi kralju...........usta moja hvalite me :lol:

majko, majko :icon_biggrin:

@dellas.......legao je samo tako...a zasto ne das jos koju fotku :icon_smile:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - get low, str.25

Bice slika Puki samo da nadjem neki aparat ili fon sa boljom kamerom, sramota me vise da slikam ovim krsom :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

Neki NN pocinilac me je jako obradovao danas, ocesana cela desna strana na autu, verovatno se nocas pijan vracao iz grada i resio da mi testira limariju :icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - kakav divan dan....

Rece mi Djole, bas mi je zao burazeru, je li puno udubljeno?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top