Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ako mozes tamo kod vas da nadjes onu kremu za ciscenje kuhinjskih povrsina uzmi je, znas koliko je dobra za ovo sto si ti radio, onako malo je grublja, deklo bi s njom mogao da odradis samo tako, nece isparat a fino cisti, ja sam cak i plastike cistio tom kremom, imam negdje u garazi, ako treba da ti je uslikam, znas kako je mocno poslije, isto da se poliralo:cool::cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ArminM je napisao(la):
ako mozes tamo kod vas da nadjes onu kremu za ciscenje kuhinjskih povrsina uzmi je, znas koliko je dobra za ovo sto si ti radio, onako malo je grublja, deklo bi s njom mogao da odradis samo tako, nece isparat a fino cisti, ja sam cak i plastike cistio tom kremom, imam negdje u garazi, ako treba da ti je uslikam, znas kako je mocno poslije, isto da se poliralo:cool::cool:

Ma nisam ga nesto ni cistio, glavno mi je da sam nasao ove plastike sto su falile, provukao neke kablove sto su visili i sl...A ocisticu ga sigurno bolje, nzm na koje sredstvo tacno mislis, na CIF ?
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

nije cif, na kutiji bas pise sredstvo za ciscenje kuhinjskih povrsina, dodje u kutiji isto kao krema, bude tvrdo skroz, ali ga razblazavas sa vodom, sto je vise razblazeno manje je grubo, znas koja sila od kreme, ja sam jedan motor radio time, predpoliranje sam time radio, jer je bio sav zamastio, nakon sto sam cijeli motor presao time covjek kaze ne diraj nista vise, stani reko da ga polirkom opalim pa ces onda da vidis. Kasnije mi je dovukao jos par musterija iz moto kluba. Evo odoh da ti uslikam sada tu kremu, pa cu ti postaviti slike
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ako planiraš stavljati gljivu nemoj neki jeftini škart jer kod hgt-a često strada maf senzor, a ako imaš love, najbolja opcija je kvalitetan CDA sa cijevi dotoka hladnog zraka, nije zvuk kao sa gljivom al bitnije su performanse ;)

http://www.youtube.com/watch?v=2GNmbJB-Jrs
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

-sanja- je napisao(la):
ako planiraš stavljati gljivu nemoj neki jeftini škart jer kod hgt-a često strada maf senzor, a ako imaš love, najbolja opcija je kvalitetan CDA sa cijevi dotoka hladnog zraka, nije zvuk kao sa gljivom al bitnije su performanse ;)

http://www.youtube.com/watch?v=2GNmbJB-Jrs

da,da, cai neki nabavi, jebes zvuk, bitne su performanse :D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Ne varaju te oci, ima lufta malo mi branik stoji na dole...Nikako da vidim to da upasujem, sad preko leta cu ga malo pickati vec sam poceo:icon_biggrin: Inace ovaj drugi bravo je i nizi sto se vidi na slici ima neke crvene opruge izgleda bas mocno.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

tvoj je dobar, a ovaj drugi je uhh do jaja ;)

btw. kakva mu je ovo ralica :icon_question:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Pitao sam ga, ne zna ni on bila je na autu kad je kupio, on je samo menjao farove. Opasno mu stoji, a mislim da nije fabricki na hgt braniku, nego da je od necega drugog. Samo mu jedna stvar fali, nema mu auto onaj ludi zvuk petaka, jednostavno se cuje drugacije, mnogo mnogo tise, a ide isto mozda cak i bolje od mog ali nema taj zvuk...Ubi se covek od nerviranja kad cuje da se priblizavam :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

mislim da bi jap style rijesio taj problem a i stoji mu bas pravo....ajd probajte nekako uslikati tu ralicu da skontamo od kojeg je auta, pa da pribavim nekako trazim bas tako nesto za mog brava :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Jos malo sam se igrao sa motornim prostorom, zadovoljan sam za prvi put kako je ispalo...Planiram da poliram ceo poklopac ventila jer imam jedan u rezervi pa mogu polako kad imam vremena malo po malo da ga sredjujem.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top