fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nije brate to do fiata ...tebi da covjek da mercedesa ti bi od njeg napravio yugu.....treba znat vozit a ne ici na srecu pa ako ako se ne zabijes negdje...sve je do tebe...al sretno nek ti bude s novim autom aBd....:cool::cool:
 
nego sta,ako si neozbiljan,dajes auto svakome,glupiras se,dusu mu vadis,moras ga razvalit,i tako ubacat pare u njega kao u slot masinu :D


ja ti zelim sve najbolje,da ga boljim zamijenis,i naravno ako si pametan da kupis Stila JTD-a :lol: pusti te price Fiat smece itd,dobri su i VW-ovi ali NISU NISTA BOLJI OD FIATA (a skuplji su) tako da ta prica Fiat ima tanak lim ne pije vodu, kad dodje do nesrece,daleko bilo - dzabe ti tvrd lim,mozda nekad taj tvrdji lim napravi vece sranje ;)
 
Član
arminnn je napisao(la):
ma prodaji to prijateljski savjet.. uvjerio sam se sta je fijat nek se ljuti ko hoce al isto ko da je od papira

Za takve i nije auto kupte tenk sebi :D:lol:

pa normalno da ces razbit svako kad lupis pri vecoj brzini ne bitno koje auto bilo

Ljudi i sa a8 poginu :icon_rolleyes:
 
Administrator
to su nasa posla... krhaj i vozi dok ide, kad ne ide onda ne valja...

zalosno je to sto ces ga prodati nekome ko ce misliti da ima sigurno auto i mozda rizikovati svoj zivot...
 
pioneer_09 je napisao(la):
to su nasa posla... krhaj i vozi dok ide, kad ne ide onda ne valja...

zalosno je to sto ces ga prodati nekome ko ce misliti da ima sigurno auto i mozda rizikovati svoj zivot...

zalosno...neko godinama stedio da kupi sebi auto, i dodje do ovakog u oglasu "nikad nije udarano, redovno odrzavano..", a poslije....
 
Član
zela tebi sam DAVNO REKAO da zaobidjes moju garazu i teme, pod drugo nisam nigdje naveo da nevelja FIAT i da mu je slaba limarija, uvijek bi se vratio na ovakvo auto, pod drugo 99 % auta u BIH je udarano ili jednom ili vise puta tako da mene boli qrac kome ce auto doci u ruke, ja sam ga 2x napravio i to KVALITETNO i vozim to auto i NI U JEDNOM TRENUTNKU SE NEPRIJEMJETI da je BILO UDARANO, ko nevjeruje nek dodje u travnik i proba, ADMINI za 2-3 dana obrisite temu, sacekajte prvo da doticni zela i ostala klapa procitaju moj post, i naravno i mene otjerase s foruma kao i vecinu.. DOVIDJENJA
 
Član
bez uvrede druze, ali nisi u pravu. A tek ova recenica "boli me ***** kome ce otici u ruke", svaka cast...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
to su nasa posla... krhaj i vozi dok ide, kad ne ide onda ne valja...

zalosno je to sto ces ga prodati nekome ko ce misliti da ima sigurno auto i mozda rizikovati svoj zivot...
pa fijat i je i nije mekan ali vise nije nego je znam iz svoga iskustva govorim za punta izgleda napuhano ali je iznenadjujuće čvrst za neke normalne brzine.
Susjed mi sa audi a6 3.0 udario u bmw 320 brzina 60-70km bmw jastuci do pola motora i dosta toga audi samo prednja karambolka.
tak da zavisi i u sta udaris i kako udaris neko ce ga mozda drugacije voziti i nece ga puni 20 godina razbiti neki djedica cura tek polozila itd btw ko kaze da mi ne vozimo razbijana udarena auta samo to ne znamo neko u vecoj netko u manjoj mjeri sve uredno ocuvano i bakica vozila na trznicu:icon_smile:
 
Član
pa ako te tako boli qrac kome ce otici u ruke lijepo fino napisi u oglasu, 3 X udarano, 3X bila "haman" totalka... neko ce rizikovati svoj zivot kada sjedne u to auto (mislim na onog ko ga kupi jer je dokazano da su udarana auto duplo nesigurnija) a ti pises boli te qrac... preispitaj se druze malo... a to sto ga ti vozis svaki dan.. .pa sebi si ga udarao... al et, zalosno je sto neko od usta odvaja da bi na kraju kupio udarano auto..

najbolje napisi u oglasu da ga je vozio neki dedo do prodavnice i nazad... :icon_rolleyes:

slomi ti ruku jednom... zaraste kost al drugi put kad krenes da slomis duplo lakse pukne... tako je isto i sa autom...
 
danima pratim temu i kontam kako niko nista ne pametuje...naravno uvijek se ceka jedan hrabar koji ce napasti covjeka,a onda svi kao lesinari napadate...ne poznajem vlasnika auta,ali bas se osjecam glupo dok citam vasa pametovanja...
koliko vas je kupilo udareno auto da toga niste bili ni svjesni,ali najlakse je drugom pametovati :icon_mad: :icon_exclaim:
 
Član
svaka cast tvrdoglavi reci im, pod prvo s onom recenicom "boli me qrac" nisam mislio na to da bi ga ja tako lako zaprdio nekom i uvalio vec takvih je auta na hiljade po cesti pa gdje god da ode meni je svejedno, on ce 100% otic, drugo auto nije 3x udareno vec 2.. trece nigdje u oglasu nije navedeno da ga je baba vozila, da auto nikadd nije udarano i te gluposto, cak sta vise na piku me je pitalo par ljudi kako je drugacija karambolka neg kod drugih i ja sam fino objasnio da sam auto kucnuo i sredio.. manite se pametovanja preko tastature..
 
Član
Samo se ti njega otarasi i zbavi sebi nešto bolje. Najbolje sad kad neko udari auto, umjesto da ga proda, da ga rokne u presu da neko drugi ne bi vozio lupan auto. Okanite se, ljudi, ćorava posla, a ako nećete kupovati, nemojte ga ni podprdivati.
Neka je tebi sa srećom da ga se otarasiš, biće nešto bolje u garaži.;)
 
Član
ja predlazem da se ovo zakljuca..samo se djaba ljudi svadjaju i vrte ukrug pricom a elmirov fiat tone i tone..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top