fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hocu hocu, valjda stignem danas otici do njega, pa da ti javim tacno sta ima, i koje bi cijene otprilike bile;)
 
Član
Definitivno peh auto, i ako ga uspiješ napraviti, odmah prodaji.. Mogu misliti majstoru face kad si ga opet dovukao :D Nek se ti nisi puno udesio to je bitno
 
Ej Elmire nesreco stara :D

Aj nek si ti dobar, suti, nego ima ti moja cura kompletnu Bravu, pa ako ti treba sta javi joj se.

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=21882
 
Početnik
:icon_cry: zao mi je stvarno,zelim tebi brz oporavak i poslusaj me prodaj auto jer ti je izgleda baxuzn kao meni pasat sto je bio u zadnje vrijeme. ;)
 
Član
nasao sam u bijeljini sve dijelove od maree, tamam je i siva, netreba farbati;) samo jos sacekati majstora da mi kaze jeli otisao motor, aaaa reakcija majstora kad sam dovukao auto je bila ono ovako :icon_eek::icon_eek::icon_eek: ali mi je rekao kad smo ono prosli put uradili uradit cemo i ovo, posto po njemu je prosli put bilo 3x gore, sve je onda bilo nastradalo i auto je bilo skroz u deformisanom stanju.. ganjat dijelove i uraditi i naravno auto cu prodati, uzeti nesto starije, slabije posto mi i sestra polaze pa da moze i ona vozati ;);)
 
Član
Ma nije to tolko do auta , zovi hodzu nek ti oduci sta ak mislis da ima sejtana :D to ti je nepaznja i divljanje da ne kazem drugacije, oba put ste ga pukli momacki nije ovo mala brzina kad se ovak razbije :icon_rolleyes:
 
Član
evo da objavim slike na forum od auta, auto se vozi pune 2 sedmice, nemam nikakvih problema, nista nenosi, nelupa itd.. uradjen je bas da valja i odlucio sam prodat pa kupit nesto 5-6godina mladje, ovo prokleto auto me izaslo do sad brat bratu vise od 20milja tako da bit ce njemu ona "sto dalje od moje kuce"


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ja mislim da ces se pravo usrecit kad ga tusnes dalje,mozda te tad krene,kao i jednog mog prijatelja, sve pehovi covjece, kad je prodao auto krenulo ga samo tako, od tada promijenio hiljadu puta bolja auta,i sve ga ide u zivotu:cool:
sad izgleda fino sklopljen i vjerujem da ce se nac prava musterija
 
Član
udesi nisu pehovi...peh je kad ti otpadne tocak...uglavnom,mislim da si ispravno odlucio...valjda naredno budes pametnije vozio;)
 
Član
predlazem da izbrises podatke o udesima :D;)

lijep je, da ga prodas brzo...ono standardno napises drugi vlasnik u bih, samo baba vozala do prodavnice, zimi garaziran, nikad udaran, kao nov iz fabrike... itd :cool:

lijep je pravo , steta sto je peh, jel to ciljas na stila poslije :icon_biggrin:;)
 
Član
necu stila, necu uopste talijana, pik sam uzeo na megana nesto oko 2006-tog 1.5dci i u igri je jos pezo 307hdi i leon tdi ;)
 
Član
ma prodaji to prijateljski savjet.. uvjerio sam se sta je fijat nek se ljuti ko hoce al isto ko da je od papira
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top