fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

ma odlicno su sjele felgice... svaka cast...
a najbolje ti je da nadjes te lopov sarafe, da si koliko toliko siguran;);)
 
Super Moderator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

elmir je napisao(la):
hvala svima na lijepim komentarima, danas mi je komsija prenio da je sinoc vidio neku dvojicu da su mi se motali oko auta ispred kuce, u glavi mi je samo jedna stvar zbog cega tako da je vcrs fiat po prvi put u garazi, cak je od starog cetvorka izletila iz garaze da bi fiat i ove jotare bili sigurica.. moram nesto smisliti sutra nezz sta da radim jer nebi volio da se ujutro probudim i da auto bude na diskovima:D negine mi traziti lopov sarafe, :icon_question::icon_question::icon_question:

ma nece na diskovima moze samo bit na klocnama :D

parkiraj ti njeg navece ispred kuce i nece niko dirat ;)
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

danas si bio ispred mene na cesti, auu brate al je sirok, jos ga samo u pod, predobro izgleda, pogotovo iz daljine.. :cool:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

cuuj, pa sto nisi svirao, kad vidis sljedeci put maši sviraj zovi pa da kafu pijemo;)
evo ganjam po oglasima non stop da nalete kakve opruge ali hocu samo sa plinskim amortizerima da odma uzmem da ne hebem ove uljne jer su mi ovi losi prednji svakako, a i nasao sam na drugom forumu xenon set za 70KM pa cu i to za par dana uzeti i postaviti, djaba:D:D
danas stavljena sjedista od maree pa tako da nema nikome nazad:D:D:D:D
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

bit ces ti prinudjen nazad da ides, zapamti sta sam ti ja rekao:D:cool::cool:
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

elmire bio sam suvozac, samo sam gledao i uzivao u pogledu.. :D inace bih svirao, a i skuzio bi me da sam sa svojim autom bio.
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

auto je opet udareno, evo koja slika, ovo je slikano jedno 12 sati poslije udesa, trenutno je kod majstora na raskopavanju da se vidi isplati li se praviti ili mu sad slijedi nakon drugog puta u otpad.. sreca ziv i zdrav sam, samo malo ugruhan, razbio glavu,sjebao malo lijevu ruku i desnu nogu..


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


usput hitno sam u potrazi za citavim prednjim krajem ili od brava ili od maree, hauba,blatobrani,karambolka, farovi, vezni limovi i po mogucnosti hladnjaci vode i klime za fiat bravo 1.9JTD, moguce je da je i turbina opt nastradala pa bi moglo i to trebati, ili ako neko od vas forumasa zna da se gdje JTD-ac stranac prodaje jeftino nek mi sibne PM ;)
 
Administrator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

drug brz oporavak ti zelim;) auto ce se srediti...


ali da ti kazem nesto bez ljutnje

ja bi tebi oduzeo auto i to je to...
 
Član
bez ljutnje, svakom se ovo moze desiti, sekunda nepaznje, prvi put ga ja nisam udario , neponovilo se nikad vise, ali da sam ja prvi put pa opet sad definitivno sam bi prodao auto i hodao bi pjeske..
 
Član
Baksuzno auto, prodaj ti to i kupi nesto drugo! Vidis da nemas srece s njim! Ali neka si ti ziv!
 
Član
ej drugar kod mog majstora ima bravo JTD stranac, plave boje, trenutno je motor pod haubom, imaju blatobrani koliko sam vidio, cini mi se da hauba fali, nesto prednjeg frobta takodje, ali cini mi se da je on to poskidao jer je nekome nesto trebalo, cini mi se da vecinu dijelova ima, hoces da odem pitat za to. On je dovukao taj auto kad je radio nekog brava slupanog, pa je skidao neke dijelove, siguran sam da je JTD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top