fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

fiJat krš :icon_mad:

Hahahahha , salim se dobre felgice steta sto su vec na prodaju :D
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

nove felge prije 2 sata kupljene:D

i626294_GetAttachment.aspx.jpeg


za par dana slike na autu kad kupim jos 2 gume.. :cool:
 
Početnik
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

uhuhhuuu...predobre felge, jesi to prvi poslovao sa Mladenom... :D guma polovnih imas u Zimci kod visokog,na autootpadu, 16-ki da biras...
 
Super Moderator
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

odkad ti nisam fiata vidio vazda se na motoricu vozas
hajd postavljaj to :D
 
BHT Ovisnik
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

a felge su strava,jos kad to legne pod brava pa bit ce jeben:cool: daj stavljaj to sto prije da vidimo,smao da ne budes i od njih odustao:)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

uzeo sam ih u sarajevu,od clana foruma,nermina.. jesu me malo skupo izasle sa samo 2 gume ali su gume bukvalno nove, u potrazi sam za jos 2 pa ako ko ima nek se odma javlja,treba mi 195/45 ili 205/40 R16.. a cisto sumnjam da cu odustat od ovih felgi jer su mi se pravo svidile a i nisu krive kao i prethodne..tako da nema razloga da sebi razbijam glavu.. pozz
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

dobre felge pravo ima imi jaran iste samo 15-ke. jesu li to te sto si rodjaku trazio:lol:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

arminnn je napisao(la):
dobre felge pravo ima imi jaran iste samo 15-ke. jesu li to te sto si rodjaku trazio:lol:

rodjak je jos u potrazi za 15".. ;) pozz
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

Dobre felge.odlican izbor, ajd' do mraka da ti nadjemo jos dvije te gume pa namontiraj da vidimo kako izglda:cool:;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir =)))..... nove felge..

kupljene druge dvije gume, sutra ujutro cim oci otvorim idem vulkanizeru da ih montira, danas u toku dana napravio prstenove i sutra najvjerovatnije da ih postavljam, mozda se i predomislim pa ih postavim tek u utorak jer u srijedu idem opet na more.. otom potom:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top