fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir..UPDATE: postavljene fele na auto;)

15" 8jota ET25.....felge su izbacene cak vise od onih 16" 9jota mada ih ja NIKAD necu prezaliti:icon_cry::icon_cry:....za 2-3 dana slikam pa postavim slike ovih felgi..ja sam zadovoljan i nemam ih namjeru do daljnjeg mjenjati....
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

Ovo ti je i mjera,možda je bolje što se tako izdešavalo nekako otpočetka sam stekao utisak da ti one felge nisu nafakali,nadam se da će ove biti :cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

Schumi je napisao(la):
Ovo ti je i mjera,možda je bolje što se tako izdešavalo nekako otpočetka sam stekao utisak da ti one felge nisu nafakali,nadam se da će ove biti :cool:

hehe hvala brate:cool: dobio sam neke prsteove uz njih ali mi nisu odgovarajuci odma sam primjetio da imaju lufta kad ih stavim na felgu al nema veze napravit cu i prstenove za koji dan.....sutra slijedi pranje auta pa slikanje;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

bas kontao poslije posla oprati auto i kisa me uhvati pa sam ev uslikao neke slike ovako prljavog auta samo da se vidi kakve su felge i kako su mu sjele..aBd samo jos nesto para i uzeti opruge vec sam povoljno nasao crvene pa samo dok se bude imalo parica uzet cu ih..



 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

sa onim felgama se nemogu poredit nisu ni ove lose tek ce to doci do izrazaja kad ga prizemljis
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

mani i ove extra izgledaju,bas si imo srece u kupovini.Al ti auto trazi zemlje kao i moj
 
Početnik
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

odlicne drug ;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

arminnn je napisao(la):
sa onim felgama se nemogu poredit nisu ni ove lose tek ce to doci do izrazaja kad ga prizemljis

a znam drug a ja sam rekao da ih nikad necu prezaliti ali sta je tu je..meni su i ove extra a i nove mi gume na njima..zadovoljan sam i s stabilnosti i sa svime..samo aBd za par dana uzeti opruge i po mogucnosti plinske amortizere i to je to;) aa obavezno,farovi,xenon,zatamnit stopke,zatamniti auto i put do savrsenstva:lol:;)
 

IGY

Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

fino su sjele felge :cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

al ove felge nisu na VWCC na prodaju?
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

ove nisu lose al one su drama bile..
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

fiat_hgt je napisao(la):
ove nisu lose al one su drama bile..

ja sam zadovoljan.....nesto se i zaradilo na onima i uradio se servis na autu a i uzete i druge felge:D..... nemislim ostajati jos dugo na ovim felgama(kad naleti nesto 16" 9jota jeftino uzet cu ih pa ove prodavat) vec imam musteriju iz zagreba ali ih nedam tako lako....kad uzmem sta drugo ove cu prodati..
 
Početnik
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

elmir ode u svercere :lol: ,
drug dobre felge,
ostavi ih bar ovu sezonu, lijepo mu stoje...;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

dobar pravo,samo u pod;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir....na autu nove fele--15" 8jota..trenutno jedna slika..bice bice.

tebi treba 60 mm spuštanje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top