Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Član
E moj brete.. preslajdrala bi te lybra hahahhahahah
Sve je to uredu sto ti pricas ne pobijam,ja imam svoj stav ne sudim drugog po izgledu i njegovim mogucnostima jer ne znas na sta je taj spreman ili ne ili je ***** ili zvijer.a uvjek ima bolji od boljeg i gori od goreg.a tako je i sa autima neka su bjesna neka su macke ali ti si taj koji odredzuje jer auto nema dusu ono prati tvoje komande kako ti tako i ono.ako si pizda i auto je nemas muda da pritisnes nece ni ono samo davat gas
 
Član
druze pusti ti ove ko biva strucnjake forumske, vidi se da se ti razumijes u auta i perfomanse, kilaza snaga i sve to cim si spomenuo ja odmah vidim da si ti struciji od njih , a uzeli da te zezaju
npr ovaj maha on ti predstavlja tudja auta ko svoja, ovaj ogy isto nema pojma, a ove ostale da ne spominjem to nema ni auta a kamoli da sta prica, znam ih ja sve vjeruj ja sam na forumu 10 godina mozda
 
Haha

Nasmije te me sa vakvim odgovorima,imate li vi auto ili vozate tudza.razumijete li se u performanse motora i moguvnosti ili ste jedni od oni kohi znaju nasuti samo tecnost za sajbu haha
Normalno da imam svoje ;) A inace pravim tudja,prepravljam cipam itd,i to pazi sad vecinom fiate,tako da mi nemas sta pricati o tom mrtvom benzincu ;).

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Top